Hizmet Bölgelerimiz

Güngören Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Güngören Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Güngören Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta besin değeri yüksek olan bir besin kaynağı olduğundan kahvaltı başta olmak üzere her öğünde tüketilebilir. Vitamin, mineral ve protein açısında yüksek değere sahip olan yumurtanın güvenle tüketilmesi için organik olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Güler yüzlü elemanlarımız ile Güngören flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağında sorunsuz olarak çalışıyoruz. Market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerlere satış yapmaktayız. Yeterli kapasite ile sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin taleplerini tam zamanında karşılayacak şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Taze ve organik yumurtanın satışında geniş dağıtım ağımız ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında profesyonel olarak hizmetlerimize devam ermekteyiz.

Flotty Organik Yumurta Üretimi

Firmamız dünya standartlarında flotty organik yumurta üretimi yaparak bu şekilde müşterilerine kaliteli seçenekler sunmaktadır. Flotty organik yumurta üretiminde free range yöntemi kullanılarak üretim yapılır. Yumurtaların kaliteli olması için her ayrıntıyı düşünerek hareket edilmesi daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Tavukların beslenmesi ve özgür olması yumurtanın kalitesi üzerinde de etkili olduğundan flotty mutlu tavuklardan elde edilen organik yumurtanın sizlere sunulmasını sağlamaktadır. Fertilize edilmiş olan yumurtalar yani döllenmiş olan yumurtalar ile talepleriniz karşılanmaktadır. Hedef yumurta olarak toptan satışlarımızda müşterilerimiz her zaman ön planda olduğu için daha kalitelisini sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Flotty Organik Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Organik yumurtaların içerisinde bulunan besin değerleri daha yüksek olduğundan elde edilecek olan faydaları daha etkili olmaktadır. İnsan vücudunda yumurtanın faydaları içerdiği vitaminler, mineraller ve proteinler ile elde edilir.

Yumurta içerisinde A, B, D ve E vitaminlerini bulunur. Elzem amino asitler, demir ve çinko gibi mineraller insan vücudunun ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Flotty organik yumurtanın faydaları arasında yer alanlar;

  • Çocuk gelişiminde ve kemik gelişimi olumlu olarak etkilemektedir.
  • Diş sağlığı için olumlu sonuçlar vermektedir.
  • Vücudu zararlı maddelere karşı korur.
  • Sindirim ve solunum sisteminin düzenlenmesinde etkili olur.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Gözlerin sağlığı açısından da etkili olan bir besin kaynağıdır. 
Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası