Hizmet Bölgelerimiz

Esenler Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenler Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenler Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtalarda bulunan vitamin, mineral ve proteinlerin insan vücudu üzerinde çok fazla etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle yumurta tüketiminin düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir. Yumurta seçimlerinde özellikle organik yumurta alımı yapılması bu besin kaynağının içerdiği her kaynaktan sonuna kadar faydalanılmasını sağlar.

Esenler flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım alanında firmamız kesintisiz hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Hizmet alanımız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olduğundan bu alanda taleplerinize en kısa süre içinde geri dönüş yaparak gerçek organik yumurtayı adresinize teslim etmekteyiz. Market ve şarküteri gibi satış yapan yerler flotty organik yumurta satış alanlarımız arasındadır.

Yumurta Nedir Ve Organik Olması Neyi İfade Eder?

Yumurta denilince ilk akla gelen tavuk yumurtasıdır. Bu nedenle bu alanda tüketim için tavuklardan elde edilen yumurtaların satışı yapılır. Yumurtanın organik olması doğal yaşamında büyüyen ve beslenen tavuklardan elde edilmesini ve horozlu olmasını ifade eder.

Flotty organik yumurta dünya standartlarına uygun olarak elde edildiği için besin değeri daha yüksek ve güvenle tüketilecek olan seçenektir. Bütün yumurtaların bu şekilde üretilmesi için gerekli olan kontrollerin sağlanması ile gerçek organik yumurta üretimi yapılarak firmamız tarafından satış ve dağıtımı yapılmaktadır.

Yumurtanın içerisinde bulunan besin değerleri özellikle çocuklar için önemli olduğundan bu konuda çocuklar için organik yumurta seçimi yapılması önemlidir.

Tam Zamanlı Dağıtım Ağı

Firmamız organik yumurtanın market ve şarküterilere İstanbul da her semte dağıtımını yapmaktadır. Yaptığımız çalışmaların her aşamasında itina ve dikkat bizim işimizin bir parçası olduğundan bütün ekibimiz bu konuda özverili olarak çalışmaktadır.

Esenler flotty organik yumurta dağıtımı konusunda oluşturduğumuz ekibimiz tam zamanlı olarak teslimat işlemini yapmaktadır. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olduğu için bu konuda her ayrıntısını dikkatle yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geniş dağıtım ağımız planlı olarak yapılan çalışmalar ile sorunsuz ve zamanında teslimat yapmak için çalışmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin belirtmiş oldukları tarih ve saatte teslimatlarımız adreslere yapılır. Organik yumurtada taze ve günlük dağıtımlarımız toptan yapılmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası