Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Nedir Ve Nasıl Üretilir?

Doğal Yumurta Nedir Ve Nasıl Üretilir?

Doğal Yumurta Nedir Ve Nasıl Üretilir?

Yumurta üretiminde ekonomik yumurta özel alanlarda yapılan seri üretim ile elde edilmektedir. Bu nedenle yemler ile beslenen tavukların belirli bir alan içerisinde yaşaması ile üretim yapılır. Doğal yumurta üretiminde ise tavukların doğal alanlarda rahatça hareket etme imkanı bularak yaşaması sağlanır. Aynı zamanda doğal yemler ile beslenmeleri sağlandığı için yumurtalar sağlıklı olarak tüketilebilir.

Mısır, soya, gluten, pul biber, kırmızı pul biber gibi içeriğe sahip olan yumurtanın lezzet bakımında tadı da diğer yumurtalara göre daha etkili olmaktadır. Çocuklarda gelişime yardımcı olan yumurta seçimlerinde özellikle organik ve doğal yumurta tercih edilmesi gerektiğinden bu konuda yapılan üretimin güvenilir olması da seçilen yumurtaların güvenle tüketilmesini sağlamaktadır.

Doğalım Yumurtanın Kalitesi

Yumurta üretim alanı ve tavukların beslenme şekli yumurtanın besin değerini etkilediği için bu konuda daha dikkatli işlem yapılması gerekir. Bu konuda doğalım yumurta özellikle doğal alanlarında serbest olarak yaşayan tavukların doğal yemler ile beslenmesi sayesinde elde edildiği için hem sağlıklı hem de kaliteli bir seçim olmaktadır.

Kaliteli yumurta tüketmek isteyenlerin tercih edebileceği gerçek doğal yumurta seçeneği olarak firmamız tarafından satış ve dağıtım işlemleri yapılmaktadır. Tavukların beslenmesi için doğadan toplanan yemler zengin içeriği sayesinde yumurtanın içeriğinin de kaliteli ve yüksek olmasını sağlamaktadır. Lezzeti damağınızda kalacak olan yumurtanın çocukların gelişimi üzerinden etkisi oldukça fazladır.

Doğalım Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Yumurtanın bilinen pek çok faydası bulunduğundan günlük olarak yeterli miktarda tüketilmesi önemlidir. Bu nedenle doğalım yumurta satış ve dağıtım ağımız ile her zaman günlük işlemler ile sizlere geri dönüş yapmaktayız. Çocukların gelişimi konusunda destekleyici demir ve çinko içeriğine sahip olan yumurta bu yönü ile tüketilmesi gereken besinler arasında yer almaktadır.

Dişlerin güçlenmesi konusunda olduğu gibi bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi konusunda güçlendirici olması ile de yumurtanın tüketimi etkili bir seçenek olmaktadır. Kansere karşı koruyucu etkisi de bulunduğundan her yaşta tüketilen yumurta içeriği ile olduğu kadar kabuğu ile de besleyici etkiye sahip olan bir seçim olarak tüketilmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası