Yumurta Hakkında

Doğal Ve Taze Yumurta

Doğal Ve Taze Yumurta

Doğal Ve Taze Yumurta

Yumurta tüketiminde yumurtanın doğal olması içerisindeki besin değerlerinin tam olarak alınması için önemlidir. Ayrıca doğallık kadar taze ve günlük tüketim yapılması da besin değerlerinin azalmadan sağlıklı bir şekilde tüketilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle doğal yumurta tercih etmek isteyenlerin bu konuda özellikle güvenilir seçimler yapması gerekir.

Hedef yumurta olarak bu alanda yeterli sayıdaki üretim ile tedarik edilen yumurta en kısa sürede dağıtılarak güvenle tüketimini sağlamaktayız. İstanbul’un her yerine ulaşım sağlayan dağıtım ağımız sayesinde talep ettiğiniz gibi güvenilir ve doğal yumurta daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz. İşimizin sorumluluklarının bilincinde olarak bu sektörde her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Doğalım Yumurta Güvenilir Mi?

Yumurta seçiminde aileniz için en iyisini seçmek adına özellikle güvendiğiniz yerlerden ve marka seçimleri ile alım yapmanız önemlidir. Bu konuda doğalım yumurta üretim aşamasından sizlere ulaşana kadar her türlü kontrolden geçtiği ve doğallığı kanıtlandığı için güvenle tüketeceğiniz bir seçim olmaktadır. Bu nedenle bizlerin tercihi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Gerçek doğal yumurta olması için özellikle üretim aşamasında doğal yemler ile beslenen ve doğal alanlarında bulunan tavukların yapmış olduğu üretim ile elde edilmektedir. Bu sayede de katkı maddelerine yer verilmeden doğal üretimi ile kaliteli bir seçim olarak firmamız tarafından satış ve dağıtımı yapılan yumurtalarımız arasında bulunmaktadır.

Doğalım Yumurta Ambalajlama İşlemleri

Firmamız doğalım yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. 6’li ve 15’li olarak hazırladığımız ambalajlar ile satışını yaptığımız doğalım yumurta güvenle sizin ev ailenizin tüketeceği bir seçenek olmaktadır. Bu konuda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalıştığımız için daha kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktayız.

Ambalajlama işlemlerinin iyi yapılması özellikle taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunlara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kullanılan kaliteli malzemeler ile daha güvenli taşıma işlemi yapılabilir. Yumurta dış kabuğu ile hassas bir yapıya sahip olduğundan ve çatlak ya da kırık olması riskli durumlar oluşturacağından bu aşamada dikkatli işlemler ile dağıtım yapılmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası