Yumurta Hakkında

Organik Yumurtanın Faydaları Nedir?

Organik Yumurtanın Faydaları Nedir?

Organik Yumurtanın Faydaları Nedir?

Yumurtanın bilinen ve bilinmeyen oldukça fazla sayıda faydası bulunur. Özellikle doğal ve organik olması bu durumda tam olarak etkilerinden yararlanılmasına yardımcı olur. Bu nedenle tüketilecek olan yumurta seçimlerinde flotty organik yumurta güvenle tüketeceğiniz marka seçeneği olarak yer almaktadır. Doğal olması ve yüksek besin değerine sahip olması bebeklerde dahil olmak üzere her yaşta kullanım imkanı oluşturmaktadır.

Çocukların gelişimde yüksek etkisi bulunan yumurta bu nedenle her gün düzenli olarak tüketilmesi gerekir. İçerisinde elzem amino asitler bulundurması yönü ile de tüketiminin ne kadar faydalı olduğu anlaşılmaktadır. Özellikle taze ve organik olması içerdiği besin değerlerinden tam olarak faydalanmanıza yardımcı olacaktır.

Flotty Organik Yumurta Neden Tercih Edilir?

Organik yumurta denilince akla gelen flotty organik yumurta üretimi özellikle free range yöntemi kullanılarak üretilmesi ile dikkat çekmektedir. Bu yönü ile mutlu tavuklardan yüksek kalitede elde edilen yumurtalar hem sağlıklı hem de kaliteli olmaktadır. Ayrıca 6 aylık bebeklerde gıdaya geçildiğinde tercih edilecek olan yumurta seçeneğini oluşturmaktadır.

Güvenilir bir seçenek olduğundan ve gerçek organik yumurta olarak satışa sunulduğu için tercih edilmektedir. Sağlığına önem verenler için en doğru seçenek olarak üretimi ile daha kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Firmamız bu alanda yapılan talepleri karşılamak adına hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanlarımızı oluşturmaktadır.

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet

Yumurta sektörüne adım atmış olan firmamız bu alanda müşterilerin her türlü talebini karşılamak adına toptan satışları ile yer almaktadır. Hizmet alanlarımızda bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde yaptığımız çalışmalarımız ile kısa sürede istediğiniz etkiyi alarak güvenilir hizmetlerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Organik yumurtada 4’lü ve 8’li ambalaj seçenekleri ile paketleme yapmaktayız.

Firmamız flotty organik yumurta satış ve dağıtım hizmetleri ile işlem yapmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin toptan olarak yapacakları taleplere göre işlemlerimizi yaparak daha hızlı sonuç alınması için dağıtım ağımız ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Alanında uzman olan ekibimiz ile oluşturmuş olduğumuz dağıtım ağını tam zamanlı teslimatlar ile sorunsuz olarak devam ettirmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası