Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurta Üretim Aşaması

Flotty Organik Yumurta Üretim Aşaması

Flotty Organik Yumurta Üretim Aşaması

Organik yumurta tüketiminde flotty organik yumurta tercih edenler için bu konuda yapılan üretim ile daha kaliteli ve yüksek besin değerine sahip olan yumurta tercihleri yapılabilir. Organik yumurta için flotty üretimi özellikle tavukların free range yöntemi ile daha özgür ve mutlu olmaları sağlanması yönü ile kaliteli sonuçlar alınmasını sağlaması açısından tercih edilir.

Horozlu yumurta olarak bilinen organik yumurtalar için tavuklar horozlar ile aynı alanda yaşadığından her yumurta aynı kalitede sonuç alınmasını sağlamaktadır. Yüksek besin değerine sahip olan yumurtalar bu yönü ile bebeklerde ve hamilelerde de rahatlıkla tüketilecek bir seçenek olarak düşünülmektedir.

Flotty Organik Yumurtanın Kalitesi

Daha güvenilir ve kaliteli yumurta tüketmek isteyenler bu konuda flotty organik yumurta satışı ile yapılan dağıtımlar konusunda istedikleri gibi sonuç almaktadır. Kaliteden ödün verilmeden yapılan satış ve dağıtımlar ile her zaman daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayan Hedef yumurta firmamız bu sektörde geniş dağıtım ağı ile İstanbul’un her yerine ulaşmaktadır.

Güvenilir hizmetler sayesinde yumurta tüketiminde en kaliteli sonuçlar alınması sağlanarak hizmet verilmektedir. Tüketiminde kaliteli seçimler yapılması daha yüksek besin değeri sayesinde çocukların gelişimine yardımcı olması sağlanmış olunur. Flotty markası gerçek organik yumurta tercihi yapmak isteyenlerin tercihi olarak her zaman kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. 4’lü ve 8’li ambalajlarda hazırlanan yumurtalar günlük dağıtım ile müşterilere ulaştırılmaktadır.

Kalite Ve Güvenilir Hizmet

Yumurta sektöründe hizmet veren firmamız her zaman profesyonel sonuçlar alınması için uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Organik yumurta satış işlemleri ile yapılacak alımlarda günlük ve taze yumurta alınması sağlanmaktadır. Yeterli üretim kapasitesi ile her talebe yapılan geri dönüşler ile kaliteli ve güvenilir sonuçlar alınmasına yardımcı olunmaktadır.

Toptan satışlar ile müşterilerin tam zamanlı teslimat yapılması ile sorunsuz olarak sonuç alınabilir. Bu konuda dağıtım ağımız ile yeterli sayıdaki elemanlarımız ve araçlarımız ile her noktaya yapılan taleplere göre yumurtaların sorunsuz teslim edilmesini sağlamaktayız. İşimizin sorumluluklarının bilincinde olarak verdiğimiz hizmetler ile bütün müşterilerimizin daha iyi ve güvenle yumurta tercihi yapmasına yardımcı oluyoruz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası