Yumurta Hakkında

Güvenilir Organik Yumurta Satışı

Güvenilir Organik Yumurta Satışı

Güvenilir Organik Yumurta Satışı

Besin değeri ile insanların vücut yapısı için faydalı olan besin kaynaklarımız arasında yumurta önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle düzenli olarak tüketilmesi gerekli olan besinler içinde özellikle içerdiği protein, vitamin ve mineraller ile vücuda fayda sağlamaktadır. Her gün yeterli miktarda tüketilmesi ile daha sağlık sonuçlar alınabilir.

Yumurta seçiminde flotty organik yumurta daha güvenle tüketilecek seçenek olarak yer almaktadır. Faydalarından tam olarak yararlanmanız için yapacağınız seçimler yumurtada belirleyici olmaktadır. Bu nedenler her zaman daha kaliteli seçimler yapmak isteyenler aradıklarını flotty yumurta kalitesi ile bulabilirler. Hedef yumurta firmamız flotty yumurta satış ve dağıtımında aktif yer almaktadır.

Flotty Yumurta Gerçek Organik Yumurta Mıdır?

Özellikle yumurta alırken emin olamayanlar bu konuda istedikleri kalitede olup olmadığını markasında ve yanı sıra güvenilir yerleri tercih ederek anlayabilirler. Bu noktada flotty organik yumurta gerçek doğal yaşam alanlarında yetişen ve beslenen tavuklardan elde edildiği için organik yumurta olarak güvenle tüketilebilir.

Flotty organik yumurta satış hizmeti veren firmamız bu alanda en güvenilir seçenekleri bulmanıza yardımcı olmaktadır. Yumurtalar elde edildiği tavukları özgür olarak yaşadıkları doğal yaşam alanlarında mutlu oldukları için yumurtaların besin değeri daha yüksektir. Bunun yanı sıra horozlar ile aynı alanda yaşadıkları için yumurtalar horozlu olarak üretilerek satışı yapılmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Ambalajlama İşlemi

Yumurtalar hassas kabuk yapısına sahip olduğundan daha dikkatli taşınması ve kaliteli ambalajlar ile ambalajlama işleminin yapılması gerekir. Taze ve günlük olarak yapılan dağıtım işlemlerinde hazırlanan yumurtaların ambalajlanması aşaması itinalı olarak yapılır. Bu sayede oluşabilecek kırık ve çatlaklara karşı önlem alınarak sorunsuz teslimat yapılmasına yardımcı olunmaktadır. Flotty organik yumurta ambalaj seçeneği için 4’lü ve 8’li olarak paketleme işlemi yapılarak satışa sunulur.

Yumurtanın kabuğunun kırılması ya da çatlaması bozulmasına ve içerisine istenmeyen mikropların geçmesine neden olur. Bu durumda sağlıklı tüketim elde edilemeyeceği için dikkatli olunması gerekir. Ancak dikkatli işlem yapılması kırılma ve çatlama oranının düşmesine yardımcı olarak bu şekilde daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası