Yumurta Hakkında

Organik Yumurtada Flotty Seçimi

Organik Yumurtada Flotty Seçimi

Organik Yumurtada Flotty Seçimi

Organik yumurta seçiminde özellikle küçük çocuklar ile güvenilir yerlerin tercih edilmesinin yanı sıra güvenilir markaların kullanımı daha sağlıklı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu noktada organik yumurta üretimden masanıza gelene kadar taze ve güvenilir bir seçim yapmanız konusunda etkili olmaktadır.

Üretim alanı, tavukların yetiştirilmesi, beslenmesi, kontrollerin sağlanması ve sofralara ulaşana kadar geçen süreç yumurtanın taze olarak ulaşmasını sağlayacak şekilde düzenlenmektedir. Free range yöntemi kullanılan yumurta üretiminde özgür olan tavuklar mutlu olur mantığı ile hareket edilmekte ve buna uygun alanlar oluşturulmaktadır. Bu sayede daha yüksek besin değerine sahip olan yumurtanın tüketim için uygun bir seçim olması sağlanmaktadır.

Flotty Yumurtanın Farkı Nedir?

Özellikle sağlıklı beslenmek ve güvenle yumurta tüketmek isteyenler bu durumda güvenilir marka seçimleri yapmaları gerektiğini unutmadan seçimlerini yapmalıdır. Özellikle flotty organik yumurta üretiminin diğer yumurtalardan farkı nedir? Diye merak edenler için şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Free range yöntemi ile üretim yapılır. Bu durum tavukların özgür ve mutlu olmasını sağlar.
  • Horozlu yumurta üretimi için tavuklar ile horozlar aynı alanda bulunur.
  • Doğal yemler kullanıldığı gibi hayvansal içeriği bulunan yemlerin kullanımı kesinlikle beslenme için düşünülmez.
  • Günlük ve taze olarak toplanan yumurtalar aynı şekilde müşteriye ulaştırılır.
  • Yumurtaların gerekli kontrolleri yapılarak uygun olup olmadıkları kontrol edildikten sonra satışa sunulur.

Flotty Organik Yumurta Satışları

Yumurta ihtiyacı özellikle günlük olarak talepler oluşmasına neden olduğundan organik yumurta satışı da bu noktada günlük taze yumurta seçenekleri ile yapılmaktadır. Yumurtanın besin değerinin daha yüksek olması için taze olarak tüketilmesi gerekir. Bu konuda firmamız sizlere organik yumurta satışından dağıtımına kadarki süreçte yardımcı olarak günlük ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamaktadır.

Kaliteli ürünlerin uygun fiyatlar ile satışının yapılmasını sağlayan firmamız yapmış olduğu çalışmalarında güvenle tüketim için hızlı ve tam zamanlı teslimat işlemi yapmaktadır. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına geniş dağıtım ağımız bu alanda yapılan taleplerin tam olarak karşılanmasını sağlamaktadır. Organik yumurta da 4’lü ve 8’li olarak hazırlanan ambalajlar ile satışlarını gerçekleştirdiğimiz flotty yumurta tercih etmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası