Yumurta Hakkında

Gerçek Organik Yumurta Flotty

Gerçek Organik Yumurta Flotty

Gerçek Organik Yumurta Flotty

Organik yumurta seçiminde güvenle tercih edeceğiniz flotty organik yumurta üretim aşaması ile tavukların doğal bir şekilde yumurta üretimi yapmasını sağlayacak şekilde düzenlenmektedir. Tavukların doğal yemler ile beslenmesi ve horozlu yumurta üretimi yapılmasının yanı sıra dikkat edilen diğer noktalar sayesinde gerçek organik yumurta üretimi yapılmaktadır.

Hedef yumurta olarak hamileler ve bebekler içinde uygun olan gerçek flotty organik yumurta satış ve dağıtım ağını yönetiyoruz. İstanbul’un her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin taleplerini en kaliteli yumurta seçenekleri ile karşılayacak şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Güvenilir hizmetlerimiz de flotty organik yumurta için 4’lü ve 8’li ambalajlarda dağıtım yapılmaktadır.

Organik Yumurta Satış Ve Dağıtımında Güvenilir Hizmet

Özellikle bebeklerde 6 ayın sonunda yumurta tüketimine başlanacağı için anneler bu konuda seçici olmaktadır. Flotty organik yumurtanın kalitesi ve üretimi bebeklerin tüketimi için uygun olduğundan doğru seçimler sayesinde daha güvenilir kullanım elde edebilirsiniz. Besin değeri oldukça yüksek olan yumurtalar günlük olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Yumurtanın besin değerinin yüksek olması ve insan vücuduna sağlamış olduğu faydaları göz önünde alındığından özellikle kaliteli seçimler daha etkili sonuçlar alınmasını sağlayacaktır. Bu konuda flotty organik yumurta satışı yapan firmamız aynı zamanda geniş dağıtım ağı ile taleplere en kaliteli şekilde geri dönüş yapılmasını sağlamaktadır. Bu alanda müşterilerimizin güvenini kazanarak emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Organik Yumurta Ambalajlama İşlemleri

Yumurta kabukları oldukça hassas olması nedeni ile yumurtanın dağıtım sürecinde sağlam kalmasını ambalaj kısmı sağlamaktadır. Bu nedenle yapılacak olan ambalajlama işleminin kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile yapılması son derece önemlidir. Bu aşamada 4’lü ve 8’lü ambalajlarda yaptığımız satışlarımızda en iyi ve kaliteli sonuçlar için gerekli itinayı göstermekteyiz.

Dağıtım ağımızda tam zamanlı teslimat yapılması için taze günlük organik yumurta ambalajlama işlemlerinin doğru şekilde yapılmış olması gerekir. Bu sayede olası durumlar karşısında yumurtalar zarar görmeyeceği için sorunsuz teslimatı yapılacaktır. Yumurtaların kabuklarında oluşacak çatlak veya kırıklar bozulmasına neden olacağı gibi içerisine istenmeyen mikropların girmesi nedeni ile tüketiminden kaçınılması gerekir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası