Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurta Sağlıklı Mıdır?

Flotty Organik Yumurta Sağlıklı Mıdır?

Flotty Organik Yumurta Sağlıklı Mıdır?

Yumurta alırken dikkat edilen noktalar arasında özellikle sağlıklı beslenmek isteyenler için gerçek organik yumurta seçeneği yer almaktadır. flotty organik yumurta üretim aşamaları ile ve kalitesi ile tercih edebileceğiniz sağlıklı bir seçenektir. Üretim aşamasında tavukların özgür ve mutlu olarak yaptıkları yumurta üretiminde ayrıca doğal yemler sayesinde sorun oluşturarak durumlar söz konusu değildir.

Horozlu yumurta olarak da bilinen organik yumurtanın üretim aşaması gerekli kontroller ile sağlanarak bu şekilde her yumurtanın aynı şekilde kaliteli olduğundan emin olunmaktadır. Özelikle bebekler ve hamileler için güvenle tüketilebilecek bir seçenek olan flotty yumurtanın besin değeri de yüksektir.

Flotty Organik Yumurta Satışı

Firmamız yumurta sektöründe farklı seçenekleri ile satış ve dağıtım hizmeti vermektedir. Organik yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimizde flotty markasını tercih ettiğimiz için talep edecek olanlar bu yönde en kaliteli seçimler ile daha güvenilir tüketim imkanı elde edebilirler. Firmamız İstanbul’un her yerine hizmet verdiği için bu konuda yapılacak olan taleplere göre satış ve dağıtım ağını yürütmekteyiz.

Organik yumurta seçiminde güvenilir seçimler yapmak isteyenler için doğal alanlarında yaşayan tavuklardan elde edilmiş olan yumurta seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Üretim alanı ve elde edilen yumurtaların gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra satışa sunulduğundan sorun yaşamadan taze ve günlük tüketim imkanı elde edebilirsiniz.

Güvenilir Organik Yumurta Hizmeti

Yumurta besin kaynaklarımız arasında oldukça etkili bir yere sahip olduğundan yapılacak olan seçimlerde dikkatli olunması ve taze tüketimi etkisinin alınmasına yardımcı olmaktadır. Çoğu zaman bilinmedik yerlerden alınan yumurtaların organik olduğu söylenilse de organik olmayan yumurtaların satışını yapan yerlerde bulunmaktadır. Özellikle küçük çocukların tüketimi için bu konuda daha hassas hareket edilmesi gerekir.

Bu konuda flotty organik yumurta satışı ile müşterilerimize daha güvenilir hizmet sunarak her daim istedikleri gibi sonuç almalarını sağlamaktayız. İşimizin hassasiyeti ve risklerinin farkında olduğumuz için bu alanda her zaman daha iyisini sunarak güvenilirliğimizi kanıtlamış bulunuyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşler bu konuda firmamızın kalitesini ve sunduğu hizmetlerin güvenilirliğini ortaya koymaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası