Hizmetlerimiz

Marketlere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Marketlere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Marketlere Toptan Yumurta Satış Dağıtım Hizmetleri

Yeni kurduğumuz Firmamız ile toptan yumurta Satış ve Dağıtım Alanında HİZMET VERMEKTEYİZ ettik. Yaptığımız çalışmalar ile bu Alanda en iyisini sunmak adına Ekibimiz ile çalışmaktayız. Avrupa A.Ş. yakası İstanbul'da Anadolu yakasında Bulunan semtlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Günlük Olarak yumurta İhtiyacı duyulan marketlere toptan yumurta satış ve Dağıtım hizmetimiz Sayesinde ihtiyaçların karşılanmasına Yardımcı olmaktayız. Taleplere Göre Taze ettik günlük Olan yumurtalarımızın sayısına Göre Dağıtım işlemini Firmamız yapmaktadir.

Daha kaliteli Üretim yapabilmeniz adına fırında Üretilen hamur işlerinde ihtiyaciniz Olan yumurtayı en iyi sekilde kapınıza Kadar getiriyoruz.

Marketlere Günlük Yumurta Teslimatı

Fırında satılan ürünlerin çoğunda yumurta hammadde Olarak Kullanıldığı Için devamlı Bir tüketim Durumu söz konusu olmaktadır. Firmamız bu talebi karşılamak adına marketlere toptan yumurta Satışı yapmaktadir.

Günlük Olarak kullanılması Gereken yumurtalarda sizlerin taleplerine Göre ayarlanmış Olan yumurtaların Taze Olarak dağıtımını yapmaktayız. Bu sayede alacağınız yumurtaları güvenle ürünlerinizde kullanabilirsiniz.

Saatlerde Dönüş yapmaktadir A.Ş. tarih hamur işi Üretimi Için fırınlarda YÜKSEK Bir Talep olacağı Için Firmamız Yeterli kapasitesi ile onun talebinize istediginiz gibi.

Toptan Yumurta Dağıtımı

Yumurta almak isteyenler Için Firmamız YALNIZCA toptan Satış ve Dağıtım yapmaktadir. Perakende satışımız bulunmadığınızdan bu tarz taleplere Geri Dönüş yapılamamaktadır. Talepleri karşılamak adına Firmamız günlük Olarak veteriner kontrolünde Yapılan yumurta Üretimi ile tedarik saglamaktadir.

tarih istediginiz Saatte firmamızın ile istediginiz sayıda toptan yumurta adresinize teslim edilmek Üzere dağıtıma çıkartılır. Avrupa yakası İstanbul Anadolu yakasında Bulunan semtlere Yaptığımız dağıtımlarda mesafeler değişmektedir.

Profesyonel Yumurta Paketleme

Yumurtaların teslimatı sırasında sorun yaşanmaması adına Firmamız çalışanları kolileme paketleme Aşamasında itinalı Olarak çalışmaktadır. Sorunsuz Olarak taşınabilmesi adına Farklı boyutlardaki kolilere yerleştirilerek yumurtalar Ardından paketleme İşlemi Yapılır.

Yumurtalar çok Hassas olduğundan olasi bir durum Karşısında kırılması kaçınılmaz olacağından bu Konuda Firmamız Yeterli Bilgi ve deneyime Sahip Olan ekibi ile sizlere en iyi sekilde Yardımcı olmak adına çalışmalarını yapmaktadir. Verdiğimiz hizmetlerimiz Sayesinde en iyisini almanizi sağlamak Için çalışmaktayız.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası