Hizmetlerimiz

Restoranlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Restoranlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Restoranlara Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta üretim alanlarında hammadde olarak kullanılmaktadır. Hedef yumurta olarak bu alanda taleplerinize göre sizlere günlük ve taze yumurta satışını yapmaktayız. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için toplu miktarda yapılan taleplerinize göre dağıtım aşamamız ile adreslerinize günlük olarak teslimat yapılmasını sağlamaktayız.

Yemeklerde ve yapılacak diğer ürün üretimlerinde ihtiyaç duyulan miktarda yumurta alımı yapılması için restoranlara toptan yumurta satışı yapmaktayız. Talep ettiğiniz tarih ve saatte yumurtaları adresinize kendi araçlarımız ile dağıtmaktayız. Zahmetsizce yapacağınız işlemler ile kısa sürede istediğiniz yumurtayı üretime hazır olarak teslim alabilirsiniz.

Güvenilir Ve Güler Yüzlü Hizmet

Sizlere sunduğumuz yumurta satış ve dağıtım aşamalarında güler yüzlü personelimiz etkili sonuçlar almanızı sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Bu alanda istekli ekibimiz ile yaptığımız çalışmalarımız ile her zaman en iyi şekilde hizmet almanız için sizlere yardımcı olmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz yumurta dağıtımı için firmamız ile yapacağınız görüşmeler sonucunda taleplerinize göre aksaklık olmadan tam zamanında teslimat yapılmasını sağlamaktayız. Bu sayede üretim alanında sorun yaşamadan güvenle kullanacağınız taze yumurtaları günlük olarak alabilirsiniz.

Profesyonel Kolileme Aşaması

Dağıtım aşamasında oluşabilecek sorunlara karşı sizleri mağdur etmemek adına profesyonel olarak kolileme işlemini ekibimiz yapmaktadır. Bu aşamada yapılan kontroller ile sorun yaşanmadan istenildiği gibi sonuç alınmasını sağlamaktayız.

Restoranlara toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz ile gerekli olan durumlarda daha hızlı ve kolay bir şekilde yumurta alımı yapılabilir. Kurulduğumuz ilk günden bugüne belirlemiş olduğumuz değerlerden ve kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Aynı Gün İçinde Dağıtım

Üretim alanında aksaklık olmaması adına müşterilerimizin taleplerine tam zamanında geri dönüş yapmaktayız. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz miktarda yumurtayı taze ve günlük şekilde teslim alarak güvenle kullanmanızda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hedef yumurta olarak 2016 yılında başladığımız hizmetlerimizde bizim için önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan daha etkili sonuçlar almak için kesintisiz olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hizmet alanımız İstanbul olduğu için sizlerin en iyi hizmeti alması için profesyonel olarak hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.  

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası