Hizmetlerimiz

Kafelere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kafelere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kafelere Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta sofralarımızdan eksik olmayan bir besin kaynağı olarak içerdiği besinler ile de her yaşta rahatlıkla tüketilecek bir seçenek olmaktadır. Aynı zamanda hamur işlerinde ve yemeklerde de kullanıldığı için geniş kullanım alanına sahip olmaktadır.

Üretim alanı bulunan kafelere yumurta satış ve dağıtım işlemleri için firmamız kaliteli seçenekler sunmaktadır. Bu işe başladığımız ilk günden bugüne sunduğumuz taze ve günlük yumurta seçeneklerimiz ile ihtiyacınız olan sayıda taleplerinize geri dönüş yapmaktayız.

Kafelerde Üretim İçin Taze Yumurta

Müşteri yoğunluğu olan alanlarda üretim daha fazla olduğundan ihtiyaç duyulan malzemelerde toptan alınmaktadır. Bizlerde bu konuda belirlemiş olduğumuz koşullar çerçevesinde toptan yumurta satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Veteriner kontrolünde üretimi yapılan yumurtaların kontrolleri sağlandıktan sonra güvenilir ve taze yumurtaların dağıtımını kendi araçlarımız ile adresinize yapıyoruz. Yumurtaların bütün kontrollerinin sağlanması güvenilirliği açısından oldukça önemlidir.

Yumurta kısa sürede bozulabileceği için taleplerinize göre yeterli sayıda yumurtanın istediğiniz tarihte ve saatte adresinizde olmasını sağlamak bizim işimiz.

Toptan Taze Yumurta Satışı

Firmamız yalnızca toptan yumurta satışı ile hizmet vermektedir. Üretim alanlarında doğal beslenen tavuklardan elde edilen yumurtaların satışını yaparak daha rahat ve hızlı sonuç almanızı sağlamaktayız. Zahmet çekmeden kapıda alacağınız yumurtaları sorun yaşamadan teslim alarak kullanabilirsiniz.

Belirlenen sayılarda kolilenen yumurtaların dağıtım aşamasını da firmamız yapmaktadır. Yeterli kapasitemiz ile aksatmadan tam zamanında adresinize teslimat işlemi yapılmaktadır. Belirlenen tarih için taze ve günlük olan yumurtaları seçtiğimiz için verdiğimiz son kullanma tarihine kadar yumurtaları üretim aşamasında güvenle kullanabilirsiniz.

Profesyonel Paketleme

Yumurtalar son derece hassas bir yapıya sahip olduğundan taşıma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı kırılma oranını düşürmek adına firmamızı profesyonel olarak paketleme işlemi yapmaktadır. Elemanlarımız bu konuda yeterli itinayı göstereceği için sonuç kaliteli olmaktadır.

Kolilere aşamasında seçilen yumurtalar sırası ile kolilere konulur ve ardından hasar görmeyecek şekilde paketlemesin yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir. Dağıtım sırasında kırılma gibi durumların oluşmaması için elemanlarımız yeterli dikkati göstererek çalışmalarını en iyi şekilde yapmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası