Hizmetlerimiz

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta çabuk bozulması ve hassas olması nedeni ile itinalı davranılması gereken bir besin kaynağıdır. Özellikle yaygın tüketiminin yani sıra hammadde olarak hamur işlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Yapılan ürünlerin daha kaliteli ve lezzetli olması adına firmamız sizlere günlük ve taze yumurta satışını toptan olarak yapmaktadır.

Hedef yumurta olarak sizlere özenle üretimi yapılan yumurtaların profesyonel satış ve dağıtım işlemini yaparak ihtiyacınızın karşılanması konusunda yardımcı olmaktayız.

Fırın, pastane, börek imalathanesi, restoran, kafeler ve bu tarz yoğun üretimin yapıldığı büyük işletmelere toptan yumurta satış ve dağıtım hizmeti ile yanınızdayız.

Kendi Araçlarımız İle Zamanında Teslimat

Günlük olarak yaptığımız dağıtım işlemleri ile taze yumurtalar ile işlem yapmanızı sağlıyoruz. Taleplerinize göre yeterli sayıdaki kolilenmiş olan yumurtaların dağıtımını kendi araçlarımız ile istediğiniz tarih ve saatte kapınıza kadar yapıyoruz. Bu sayede daha hızlı sonuç almanızı sağlamış oluyoruz.

Veteriner hekim gözetiminde yapılan yumurta üretimimiz sayesinde günlük olarak ihtiyacınız olan yumurtalarda güvenilir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Kontrolleri sağlanmış olan yumurtaların itinalı kolileme aşamasının ardından araçlarımıza yüklenmesi ile İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında dağıtımını yapmaktayız.

Hijyenik Koşullarda Yumurta Satışı

Yumurta kullanımı yaygın olan ve farklı üretim alanlarında tercih edilen bir ürün olduğundan hijyenik koşullar çerçevesinde satış ve dağıtım işlemlerinin yapılması için firmamız bu konuda oldukça hassas hareket etmektedir.

Yumurtaların hazırlanması ve paketleme aşamasının tamamlanmasına kadar olan kullanım alanlarımızda ekibimiz hijyen konusunda itinalı olarak ve gerekli kontrollerin sağlanması ile çalışmaktadır. Aynı zamanda dağıtım için kullanılan araçlarımız içinde bu şekilde kontroller sağlanmaktadır.

Taze Ve Günlük Yumurta

Özel taleplerinize göre sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız yumurtalarımızın tamamı tazedir. Güvenle üretimde kullanabileceğiniz yumurtalarımızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Yumurtanın kısa sürede bozulması durumu olduğundan firmamız bu konuda gereken sorumluluğun bilincinde çalışmaktadır.

Özel üretim alanlarında kontroller altında yapılan üretimlerden tedarik ettiğimiz yumurtaları gün içinde teslim ederek bu şekilde kaliteli kullanım elde edilmesine yardımcı olmaktayız. Bu yola girdiğimiz ilk günden itibaren sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası