Hizmetlerimiz

Otellere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Otellere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Otellere Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta kullanımı oldukça yaygındır. Yemeklerde, hamur işlerinde kullanıldığı gibi kahvaltılarında vazgeçilmezi olarak tercih edilmektedir. Hassas olması ve bozuk bozulması nedeni ile alımların taze olarak yapılması sorunsuz tüketim imkanı sunmaktadır.

Hedef yumurta olarak otellere yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile günlük taze yumurta sunmaktayız. Gerekli kontroller ile üretimi yapılan yumurtaların güvenilir bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlamak amacı ile ekibimiz ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Taleplerinize göre istediğiniz tarihte ve saatte adresinize yumurtaları kendi araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız.

Günlük Taze Yumurta Dağıtımı

Üretim alanında kullanım için ihtiyacınız olan taze yumurtanın adresinize ulaşması konusunda firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bütün semtlerde hizmet vermektedir. Toptan satışlarımız ile daha uygun fiyat ile taze yumurta almanıza yardımcı olmaktayız.

Hizmet alanına hedef yumurta olarak giriş yaptığımız ilk günden itibaren bizim için öncelik sizlerin memnuniyeti olduğu için itinalı ve özverili çalışma sistemimiz ile en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerledik. Üretimlerinizde taze ve kaliteli hammadde kullanımı için otellere yaptığımız toptan satışlarımız bulunmaktadır.

Hızlı Ve Günlük Dağıtım

İhtiyacınız olan miktarda yumurtayı talep etmeniz ile günlük olarak adresinize ulaştırmak için çalışıyoruz. Bu sayede aldığınız yumurtaları rahatlıkla üretim alanında kullanabilir ve yüksek kalitede üretim sağlayabilirsiniz.

Otellerde müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapılan üretimlerin her gün taze olarak yapılması gerektiğinde toplu alımlar ile ihtiyacınız olan sayıda yumurtayı toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile verdiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Profesyonel Paketleme

Yumurtaların taşıma sırasında hasar görmemesi için bu alanda deneyimli olan ekiplerimiz ile itinalı paketleme işlemi yapılmaktadır. Toplanan yumurtaların kontrollerinin yapılması ile taleplere göre 30’lu veya 15’li kolilere konulması ile paketleme aşamasına geçilmektedir.

Paketlemenin özellikle uzun mesafede oluşabilecek sorunlara karşı dikkatli yapılması sorunsuz sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle talep ettiğiniz sayıda hasarsız ulaşım için firmamız gerekli itinayı göstererek sizlere en kaliteli şekilde hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Hizmet alanımızda her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalıştığımız için yüksek verim elde etmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası