Hizmet Bölgelerimiz

Kâğıthane Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Kâğıthane Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Kâğıthane Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Taze ve organik yumurtanın satışında geniş dağıtım ağımız ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerlere satış yapmaktayız. Her öğün tüketilen yumurtaların taze ve organik olması besin değerlerinin tam olarak insanların faydalanmasını sağlamaktadır.

Kâğıthane organik yumurta toptan satış ve dağıtım için firmamız diğer her bölgede olduğu gibi kaliteli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yeterli kapasite ile sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin taleplerini tam zamanında karşılayacak şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kaliteli yumurta satışlarımızda uygun fiyatlarımız daha etkili olarak bu alanda yer almamızı sağlamaktadır.

Organik Yumurta Nedir?

Yumurta aslında hayvanların embriyolarını korumak için çevresinin kabuk ile sarıldığı bir durum sonucunda oluşur. Bu sayede içerisinde bulunan besin değerleri ile büyüyen embriyo yeni bir yavru oluşmasına yardımcı olur. Ancak tavuk yumurtası insan vücudunda etkili olması ve lezzeti nedeni ile kahvaltılar başta olmak üzere her durumda tüketilen bir besin kaynağı olarak tercih edilmektedir.

Taze ve gerçek organik yumurta satışı yapmak adına üretimlerde gerekli olan kontrollerin sağlanması için veterinerler ile çalışma yapılmaktadır. Yumurta hassas olduğu kadar çabuk bozulması nedeni ile her durumda taze olarak satılması için yenilenmesi gerekir. Firmamız bunun için müşterilerin taleplerini her zaman taze ve günlük yapılan üretimler ile karşılamaktadır.

Hedef Yumurta Güvenilir Hizmet

Toptan yumurta satışlarımızda organik yumurta talebinde bulunan müşterilerimiz için gerçek organik yumurta seçeneğini sunmaktayız. Bizim işimiz yumurta olduğundan her ayrıntısını doğru şekilde yürüttüğümüz işlemlerimiz ile müşterilerimize en kaliteli sonuçları almaları konusunda yardımcı olmaktayız. Kâğıthane organik yumurta satışı sunmuş olduğumuz hizmetin yalnızca bir noktasıdır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semtte kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olduğu için bu konuda kaliteli ürün sunmak ve tam zamanlı teslimat yapmak işimizin bir parçasıdır. Organik yumurtada güvenilir hizmet almak isteyenler için hedef yumurta olarak çalışmalarımızda gerekli kontrollerin sağlanması ile ürünlerimizi satışa sunarak güvenle tüketim imkanı sunuyoruz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası