Hakkımızda

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Firmamız Yaptığı çalışmalarla toptan yumurta satışında İstanbul avrupa yakası ve Anadolu yakasında hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız YALNIZCA toptan yumurta Satışı yapmaktadir. Şimdilik İstanbul Genelinde Yapılan çalışmalarımızı büyütmek Türkiye geneline yaymak amacımızdır.

Taze ettik günlük yumurta tedarik kapasitemiz ile bunu başaracak Gücümüz bulunmaktadır. Zamanla Cardio çizgimizde devam ederek Kendimizi bu Alanda OLUŞAN gelişimlere ayak uydurarak büyütmek Amacı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ekibimiz ile kaliteden odun vermeden güler yüzlü itinalı çalışmalar yaparak siz Değerli Müşterimiz Için en iyi sonucun alınmasını sağlayacak sekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kaliteli Güvenilir Hizmet Ve

Toptan yumurta satışında Hedef Yumurta Olarak güveninizi sarsmadan sizlere Taze ettik günlük yumurtaların ulasmasini sağlamak adına bütün, Ekibimiz ile tedarik Aşamasında teslimat aşamasına Kadar güvenilir ettik itinalı Olarak İşlemleri sürdürmekteyiz.

Yumurtalarda Yapılması Gereken bütün, Kontroller yapılarak kolilere konulmaktadır. Bu amaç ile en kaliteli sekilde yumurta tüketimine imkan saglayarak sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Daha da ileri Gitmek Için bu Gucun bizde oldugunu bilerek ilerlemekteyiz. Zaman İçerisinde güvenilir hizmetlerimiz ile bu Alanda en iyisi Olmaktan öteye geçerek Bir Numara olmak adına piyasayı araştırarak çalışmalarımızı uzun vadede yapmaktayız.

Geniş Dağıtım Kapasitesi

Yumurta Dağıtımı Konusunda Firmamız şimdilik belirlemiş Olduğu misyona Uygun olanlar İstanbul da onu Noktaya Hizmet Vermektedir. Ilerleyen dönemlerde ilk amacımız Olarak Türkiye geneli A.Ş. Ardından da dünyaya vermek Hizmet olduğundan kalitemizden odun vermeden bu ama Uygun'un Olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Bizim Için En Önemlisi aldığınız ürünlerin Taze ettik İşlemi Uygun Kalitede olmasinin. AYRICA güvenilir Olması Için Gereken bütün, kontrollerinde sağlanması Kullanım sırasında sorunsuz Sonuçlar almanizi saglamaktadir.

Ilk adım attığımız Günden Bugüne kısa surede edinmiş oldugumuz saygı ziyaretinde itibar Bize doğru Adımlar attığımızı göstermektedir. Eklendi bunun Için ilk Olarak Müşteri Hakkında memnuniyetini göz ardı etmeden onu talebe en iyi sekilde Geri Dönüş yapmak Için çalışıyoruz.

Kendimizi geliştirerek hedeflerimize Ulaşmak Amacı sizlere en kaliteli yumurta seçeneğini sunmamızı saglamaktadir.   

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası