Hakkımızda

Hakkımızda

Hedef yumurta, firmamız 2016 yılında kurulmuştur. İstanbul da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet verilmektedir. Her ilçeye ve semtte toptan yumurta satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. Taze ve kaliteli yumurta üretimi ile daha kaliteli seçimler yapılması sağlanmaktadır.

Özel alanlarda yapılan yumurta üretimi sayesinde taleplere yeterli kapasite ile geri dönüş yapmak adına tedarik edilerek satışı sunulmaktadır. 30’lu koliler içerisinde toptan yapılan satışlarda yüksek miktarda alımlara göre karşılık verilmektedir.

Belirlemiş olduğumuz alanlarda özel olarak yapılmış yumurta üretimlerden taze ve günlük alımlar ile sizlere ulaşım sağlaması için dağıtımı yapılmaktadır.

Toptan Yumurta Satışı

Hedef yumurta olarak market,pastane, börek imalatı, restoran, otel, fırın ve cafe gibi üretim alanlarına toptan yumurta satışı ve dağıtım işlemlerinin yapılmasını sağlamak adına profesyonel olarak hizmet verilmektedir. Firmamız satış ve dağıtım aşamalarında itinalı çalışmalar yaparak bu şekilde başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Firmamız kısa süre içinde bu alanda kendini göstermiş ve kaliteli hizmetleri ile adını duyurmuştur. Talep ettiğiniz her durumda toptan satışlarımızdan faydalanarak ihtiyacınız olan sayıda yumurtayı adresinize istediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

Yumurta Dağıtımı

Yeni çıktığımız bu yolda müşterilerimiz için en iyisini sunmak adına çalışmaktayız. Toptan yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile satın almış olduğunuz yumurtayı kendi araçlarımız ile adresinize teslim ediyoruz. Özenle hazırlanan koliler talebinize göre belirlenen sayıda araca yerleştirilerek bu sayede istediğiniz saatte sorunsuz olarak teslimatı yapılmaktadır.

Yumurtalarımızı özenle seçerek bu şekilde hem kaliteli hem de taze yumurta alımına yardımcı olmaktayız. Yapılacak taleplere göre alınan yumurtalarda özel talepler olması durumunda organik seçimlerde günlük olarak dağıtılmaktadır. Yeterli araç kapasitesi ile her an dağıtım işlemi kesintisiz olarak yapılmaktadır.

Yumurta Dağıtım Alanlarımız

Toptan yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile üretim alanlarında ihtiyaç duyulan yumurtanın kolay yoldan talep edilmesini ve teslim alınmasını sağlamaktayız. Yumurtaya gereksinim duyulan büyük imalathaneler için taze ve doğal üretimlerden toplanan yumurtalar ile dağıtım işlemi yapılmaktadır.

Hizmet alanlarımız; market,pastane, fırın, börek imalathanesi, tatlı üretimi yapılan imalathaneler, oteller,restoranlar, cafeler ve bu tarz toplu alıma ihtiyaç duyan yerlerdir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası