Hakkımızda

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Sunduğumuz kaliteli hizmetler ile toptan yumurta satış ve dağıtım alanında İstanbul’un en iyi firmaları arasında Hedef Yumurta olarak yer almaktayız. İhtiyaç duyulan üretim alanlarına taze ve kaliteli yumurta sunumu ile sorunsuz sonuç alınmasını sağlamak için ekibimiz ile çalışmaktayız.

Bu alanda daha iyi olmak için edinmiş olduğumuz değerlerimiz;

  • Kaliteli ve taze yumurta pazarlaması ile müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Güvenli hizmet sunmak,
  • Müşterilere karşı itinalı davranarak pazarlama ve satış alanında çalışmalar yapmak,
  • Gelişen piyasayı yakından takip ederek daha iyi hizmet vermek,
  • Hijyenik koşullarda ve güvenilir yumurta dağıtımı yapmak,
  • İstanbul’dan sonra Türkiye piyasasına açılarak daha geniş kapsamlı hizmet sağlamak,
  • Yenilikçi ve girişimci davranarak toptan yumurta satışında aranan isim haline gelmek,

Bütün bu seçenekleri firmamız için belirleyerek alanımızda daha kaliteli ve profesyonel hizmet vererek müşterilerimizin en iyi koşullarda sonuç almasını sağlamak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Girişimci Ruhumuz İle İlerliyoruz

Yola çıktığımız ilk günden itibaren yumurta satışı ve dağıtımı alanında en taze yumurta seçenekleri ile üretim alanlarına hizmet vermek için çalışmaktayız. Bu alanda girişimci ruhumuz daha iyisini sunmak için yenilikleri takip ederek müşterilerimize daha kaliteli şekilde yardımcı olmamızı sağlamaktadır.

Sınırlandırmadığımız çalışmalarımız ile sizlerden gelen taleplere en iyi sonuçları verecek şekilde geri dönüş yapmak için kendimizi bu alanda yenilikler ile geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. İstanbul da hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında taleplerinize geniş araç filomuz ile zamanında teslimat yapmak için kendimizi geliştirerek profesyonel çalışmalar yapmak için çalışmaktayız.

Müşterilerimizin Memnuniyeti

Bizim için öncelik siz değerli müşterilerimizin almış olduğu hizmetlerden memnun kalmasıdır. Bunun için yaptığımız her çalışmada itinalı olarak hijyenik koşullarda hazırladığımız kolilerimiz ile toptan yumurta dağıtımını yapmaktayız.

Hedef yumurta, firmamız bu alanda yumurta tedarik aşamasında özenle seçtiği isimler ile çalıştığı için taze ve kaliteli yumurtalar ile istenildiği gibi kaliteli üretimler yapılmaktadır. Firmamız bu alanda sizlere sundukları ile her zaman verimli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.  Toptan satışlarımız ile sizler için en iyisini sunmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası