Hizmet Bölgelerimiz

Çatalca Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Çatalca Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Çatalca Toptan Yumurta

Çatalca, İstanbul Avrupa yakasının en büyük ilçesi olarak geniş yüzölçümüne sahiptir. Batı kesiminde yer alan ilçe merkez konumundadır. Çatalca hücresinden toplamda 39 mahalle yer almaktadır. Stratejik açıdan oldukça önemli bir yere sahip olması ilçenin bu noktada İstanbul için dikkat çeken ilçeler arasında yer almasını sağlamaktadır.

İlçede ekonomi hayvancılık, sanayi ve tarıma dayalıdır. Geçmişe oldukça eskilere dayandığından ilçe sınırları içerisinde tarihe ait pek çok farklı eser yer almaktadır. Bölgenin eğitim alanında da gelişmiş olması burada bulunan kişilerin okuryazarlık oranı İstanbul genelinde oldukça yüksek bir rakama dayanmasını sağlamaktadır.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında doğal yumurta toptancıları arasında her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetimize sizlere yardımcı olmaktayız.

Flotty Organik Yumurta Satışı

Firmamız toptan satışlarında organik yumurta seçeneği olarak sizlere flotty organik yumurta ile hizmet vermektedir. Özellikle sağlıklı tüketim imkanı elde etmek isteyenler için organik yumurtada marka seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamız sizlere tamamen organik ortamda üretimi yapılmış olan yumurta seçeneği ile hizmet vermektedir.

Doğal ortamında yaşayan ve doğal yemlerle beslenen tavuklardan evde edilmiş olan organik yumurta özellikle çocuklar için kemik gelişimi açısından önemlidir. Bu nedenle yapmış olduğunuz toptan satışlarda taleplere göre yüksek kalitede yumurta seçeneği ile sağlıklı seçimler yapılmasına yardımcı olmaktayız. Hizmetimizin her aşamasında profesyonel ekibimiz ile çalışma yaptığımızdan sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Toptan Yumurta Hizmeti

Günümüzde özellikle beslenme açısından yapacağımız tercihler oldukça önemlidir. Bu nedenle tercih ettiğiniz marka ve satış noktası alacağınız ürünün kalitesinin gerçek olarak yansıtılıp yansıtılmadığı konusunda sizlere fikir vermektedir. Firmamız organik yumurtada güvenilir tercih oluşturmak için sizleri flotty organik yumurta markası ile hizmet sunmaktadır.

Free range yöntemi ile yapılan üretimler sayesinde yumurtanın içerisinde bulunan besin oranı normal yumurtalara oranla oldukça yüksektir. Bu nedenle sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercih edebileceği marka seçenekleri arasında yer almaktadır. Yumurtanın üretim aşamasından dağıtma aşamasına kadar her türlü konuda ekibimiz dikkat ve hassasiyeti göstererek bu şekilde daha kaliteli sonuçlar elde etmeniz için çalışmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası