Hizmet Bölgelerimiz

Şile Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Şile Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Şile Toptan Yumurta

Şile, İstanbul iline bağlı olan ve Anadolu yakasında yer alan oldukça geniş ilçelerden biridir. Karadeniz'e kıyısı bulunan bir ilçe olması nedeniyle özellikle tatilcilerin yoğun ilgisini gören adreslerden biridir. Turizm açısından da oldukça etkileyici doğal alanları bulunması özellikle bölgede yaşayanların ekonomisini turizm üzerinden sağlamasına yardımcı olmaktadır.

İlçede çok sayıda plajı bulunmaktadır. Aynı zamanda yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek pek çok farklı tarihi bölgesi de bulunmaktadır. İstanbul'da tatil yapma planı yapanlar için tercih edilecek ilçelerden ilk sırada gelenidir. Bölgeye karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında toptan yapmış olduğumuz satışlar ile gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında güvenilirliğimizi kanıtlamış bulunmaktayız.

Toptan Flotty Organik Yumurta Satışı

Toptan yumurta alımı yapmak isteyenler özellikle güvenilir satış noktalarını tercih ederek her zaman taze ve günlük yumurta alımı yapabilirler. Firmamız  toptan flotty organik yumurta satışı ile hizmeti alanında her zaman kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede rahatlıkla tercih edebileceğiniz yumurta seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

Yeterli kapasite ile sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde müşterilerimizin taleplerine göre adreslerine teslimat yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile toptan satışlarda her zaman yüksek kaliteli ve taze yumurtayı sizlere sunarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gezen tavuk yumurtası özellikle tavukların doğal yaşam alanlarında rahatça hareket ederek ve doğal yemlerle beslenerek üretmiş olduğu yüksek kalitedeki yumurta seçeneklerinden biridir.

Organik Yumurtanın Faydaları

Organik yumurta özellikle çocukların gelişimi konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda diş, göz ve deri Üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Bu sayede flotty organik yumurtanın faydası nedir? Diye düşünenler tükettikleri her yumurta ile sağlıkları açısından daha etkili sonuçlar elde edebilirler. Free range yöntemi ile özellikle tavuklar hür olarak hareket edebildiklerini daha kaliteli yumurta üretimi yapmaktadır.

Yumurtanın içerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein kaynağı insan vücudunun ihtiyacı olan besin değerlerini karşılamaktadır. Ayrıca elzem amino asit yumurta içerisinde yer alan ve insan vücuduna dışarıdan alınan proteinin seçeneği olduğundan özellikle yumurtanın tüketimi bu noktada daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası