Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Çekmeköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Çekmeköy Toptan Yumurta

Çekmeköy, İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biri olmasının yanı sıra oldukça geniş yüz ölçümüne sahiptir. Sınırları dahilinde 17 mahalle bulunmaktadır. Bölge tarihi alanları ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini görse de ormanlık alanların fazla olması da doğayı sevenlerin dikkatini çeken bir yer haline gelmesini sağlamaktadır.

2008 yılında etrafında bulunan Ömerli, Taşdelen ve Alemdağ belediyelerinden almış olduğu mahalleli ile ilçe haline getirilmiştir. Bu nedenle tarihi eskilere dayanmasa da sınırları içerisinde kalan tarihi alanlar bölgenin İstanbul ilçeleri arasında dikkat çekmesine sağlamaktadır.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile doğal yumurta toptancıları arasında güvenilir hizmetimiz sayesinde dikkat çekmekteyiz.

Kaliteli Organik Yumurta Satışı

Firmamız toptan yumurta satışında kaliteli organik yumurta satışları ile talepleri karşılamaktadır. Organik yumurta içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulamadığından her yaşta tüketim için uygundur. Bu nedenle özellikle çocuklar için tercih edilse de sağlıklı beslenmek isteyen herkesin tercih edebileceği yumurta seçeneği olmaktadır. Firmamız tamamen doğal olarak yapılan üretimler sayesinde güvenilir ürün seçeneği ile hizmet vermektedir.

Free range yöntemi ile tamamen doğal ortamda yaşayan ve gezen tavuklardan elde edilen yumurtalar yüksek besin değerine sahip olmaktadır. Bu nedenle kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Firmamız hizmet bölgesinde toptan satışlar ile organik yumurta ihtiyaçlarını taze ve günlük olarak karşılamaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Faydaları

Yumurta tüketiminde organik tercihler özellikle yumurtanın içerisinde katkı maddesi olmamasını sağladığından daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız yapmış olduğu satışlar ile İstanbul bölgesindeki talepleri gerçek organik yumurta seçenekleriyle karşılamaktadır. Yüksek kalitede üretimi yapılan organik yumurta taleplerinize göre taze ve günlük olarak sizlere teslim edilmektedir.

Özellikle organik yumurtanın faydaları nedir? Merak edenler bu konuda sitemiz üzerinden detaylı olarak bilgi alabilirler. Organik yumurtanın faydaları insan vücudunda özellikle ihtiyaç duyulan vitamin, mineral ve protein kaynağını karşılamasının yanı sıra deri, göz, diş ve kemik gibi pek çok farklı bölgemizde olumlu yönde etkileri bulunduğundan yeterli oranda tüketilmesi önemlidir.

 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası