Hizmet Bölgelerimiz

Eyüp Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Eyüp Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Eyüp Toptan Yumurta

Eyüp, İstanbul Avrupa yakasında yer alan denize kıyısı bulunan ilçelerden biridir. İlçenin sınırları içerisinde 21 mahalle ve 7 köy bulunmaktadır. Sakin ve huzurlu bir yaşam alanı olarak dikkat çekmektedir. Bölgenin sınırları içerisinde yer alan haliç özellikle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken alanlardan biridir. Haliç zaman içinde temizlenerek bu şekilde bölgenin en dikkat çeken yerleri arasına girmiştir.

Oldukça eskiye dayanan tarihi sayesinde sınırları içerisinde pek çok farklı tarihi eser yer almaktadır. Ayrıca Eyüp günümüzdeki sınırlarına 2009 yılında sınırları içerisinde yer alan Yayla mahallesini Sultangazi’ye vererek gelmiştir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren Hedef yumurta firmamız doğal yumurta toptancıları arasında hizmetine ara vermeden en kaliteli şekilde devam etmektedir.

Doğalım Yumurtanın Üretim Aşaması Nasıldır?

Doğalım yumurta özellikle doğal yumurta tercih etmek isteyenlerin güvenle tüketebileceği markalar arasında yer almaktadır. Doğal olması için doğal yumurta nasıl edilmektedir? Diye düşünüyorsanız tavukların tamamen doğal yaşam ortamlarında olması sağlanacak şekilde oluşturulmuş olan alan içerisinde yaşamaları sağlanır. Ayrıca beslenmeleri için doğadan toplanan yemler kullanılır.

Tavukların beslenmesinde pul biber, kırmızı pul biber, mısır, soya, gluten, soda gibi pek çok farklı içeriğin bir arada kullanılması özellikle yumurtanın içerisinde de bu malzemelerin yer almasını sağlamaktadır. Bu nedenle renklendirici veya katkı maddesi kullanılmadan tamamen doğal olarak üretim yapılmaktadır.

Doğal Yumurta Nedir?

Doğal yumurta tüketmek isteyenler özellikle bu konuda daha fazla bilgi olarak gidecekler yumurtanın içeriğine dair merak ettikleri bütün soruların cevaplarını alabilirler. Bu nedenle doğal yumurta nedir ve nasıl üretilir? Diye düşünüyorsanız sitemiz üzerinden istediğiniz her türlü detaylı bilgiye kolayca ulaşım sağlayarak sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Firmamız yumurta satışından toptan hizmet verdiği için bu alanda yapılan talepleri karşılamak adına en kaliteli yumurta seçeneklerini taze ve günlük olarak teslim etmektedir. Yeterli kapasitemiz sayesinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kesintisiz olarak satış ve dağıtım hizmetimize profesyonel ekibimizle devam etmekteyiz. Hizmetimizin her aşamasında profesyonel ekibimiz gerekli itina gösterdiğinden müşterilerimizin kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası