Hizmet Bölgelerimiz

Kağıthane Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Kağıthane Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Kağıthane Toptan Yumurta

Kağıthane, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. İlçenin arazi engebeli olduğundan dereler ve vadiler bulunmaktadır. Kağıthane ismini Haliç’e dökülen bir dere ve bunun vadisinde bulunan eski kağıt imalathaneleri nedeniyle almıştır. Ulaşım konusunda karayolu üzerinden rahatlıkla bölgeye ulaşım sağlanabilir.

Günümüzde Kağıthane'nin ön planda olmasını sağlayan emlak projeleri, metro, Dolmabahçe ve Kağıthane tünelleri, 3. köprü ve bunun yanı sıra üç katlı tüp geçit gibi ulaştırma kolaylıkları olmaktadır. İlçenin sınırları içerisinde çok sayıda tarihi eser yer almaktadır.

Hedef yumurta firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında farklı kalitede yumurta seçenekleriyle sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri sayesinde doğal yumurta toptancıları arasında güvenilir bir tercih oluşturmaktadır.

İstanbul Doğal Yumurta Toptan Satış

2016 yılından beri hizmet veren firmamız doğal yumurta üretim ve satış aşamalarında gerekli kontrolleri sağlayarak sizlere en kaliteli yumurta seçeneğini sunmaktadır. Her zaman kaliteli sonuç elde etmek isteyenler için kısa zaman içerisinde firmamız güvenilirliğini kanıtlamış olarak yoluna devam etmektedir.

Önceliğimiz her zaman kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti olduğundan sunmuş olduğunuz bu yumurta seçeneklerinden en iyi seçimleri yapmaktayız. Olabilecek sorunları karşı çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde yaşayacağınız her türlü soruna karşı sizlere yardımcı olmak adına profesyonel ekibimiz ile kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Doğalım Yumurtanın Kaliteli Farkı

Doğal yumurta toptan satın alma işlemi yapmak isteyenler için firmamız doğalım yumurta markası ile hizmet vermektedir. Özellikle üretim aşamasında yumurtanın tamamen doğal ortamda üretilmesi ve tavukların doğal yemler ile beslenmesi yumurtanın içerisinde bulunan besin değerlerinin daha yüksek olmasını sağlarken aynı zamanda katkı maddesi içermediğinden daha sağlıklı bir seçim olmasına yardımcı olmaktadır.

Kalitemizden ödün vermemek adına en doğalından doğal yumurta seçeneği ile sizlere toptan satış yapmaktayız. Talep ettiğiniz sayıda doğal yumurta günlük ve taze üretim alanından tedarik edilerek bu şekilde kendi araçlarımız ile adresinize teslim edilmektedir.  Özellikle zaman kaybetmek istemeyenler için satış hizmetimizin yanı sıra dağıtım hizmetimizde daha kısa süre içerisinde ve kolay şekilde yumurtaların teslim alınmasını sağlamaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası