Hizmet Bölgelerimiz

Zeytinburnu Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Zeytinburnu Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Zeytinburnu Toptan Yumurta

Zeytinburnu, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Sınırları içerisinde 13 mahalle bulunmaktadır. İlçenin geçmiş oldukça eskiye dayandığından tarihi eser yönünden de oldukça zengindir. Dik yamaçların yer aldığı bölgeleri sayesinde özellikle doğa seven yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir.

Bölgeye ulaşım konusunda kara ve hava yolu tercih edilebilir. Denize kıyısı olan ilçelerden birisi olduğu için özellikle deniz tutkunlarının tercih edebileceği İstanbul ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçenin ekonomisi sanayiye dayalı olarak gelişmektedir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren hedef yumurta firmamız gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında kaliteli ürün seçeneği ile her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır.

Flotty Organik Yumurta Toptan Satış

Yumurta sektöründe hizmet veren firmamız organik yumurta da güvenilir tercih oluşturmak adına her zaman taze ve günlük yumurta seçenekleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan bu konuda her zaman kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlayacak şekilde profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Gıda sektörünün yoğun talep gören besin kaynaklarından birisi olan yumurta özellikle farklı kalite seçenekleriyle üretildiğinden bu noktada yapılacak olan tercihler tüketim sonrasında elde edeceğiniz faydaları açısından önemlidir. Bu nedenle sizlere sunduğumuz organik ve doğal yumurta seçeneklerimiz arasından ihtiyacınız olan kalitede tercihleri yaparak bu şekilde toptan alım yapabilirsiniz.

Gezen Tavuk Yumurtasında Kaliteli Hizmet

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kalitesi standartlarımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede kaliteli organik yumurta satışları ile müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde karşılamaktayız. Profesyonel ekibimiz ile işimizin sorumluluklarının farkında olduğumuz için müşteri odaklı olarak çalışmalarımızı en kaliteli sonuçlar elde edecek şekilde yürütmekteyiz.

Gezen tavuk yumurtası üretim aşamasında tavukların özgürce dolaşabilecekleri ortamlarda yaşamaları sağlanarak elde edilmektedir. Aynı zamanda doğal yemlerle beslendiklerinden ve içerisinde katkı maddesi bulunmadığından yumurtanın besin değeri kadar sağlıklı tüketimi de tercih edilmesini sağlamaktadır. Yumurta içerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin vücuda girmesini sağlamaktadır. Bu nedenle her gün günlük olarak tüketilmesi gerekir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası