Hizmet Bölgelerimiz

Beşiktaş Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Beşiktaş Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Beşiktaş Toptan Yumurta

Beşiktaş konumu ile İstanbul'un oldukça önemli olan ilçelerinden biridir. Avrupa yakasında yer alan ilçenin sınırları içerisinde iki yakayı birbirine köprülerin bağlantı yolları bulunduğundan özellikle yoğun olarak trafik akışının bulunduğu bölgelerden biridir. Denize sahili bulunan ilçelerden olduğu için özellikle buradaki halkın sahil bölgesinde sosyal alanlarda gün içinde etkin şekilde zaman geçirme imkanı bulunmaktadır.

İlçenin en çok dikkat çeken noktalarından birisi de boğaz manzarasına sahip olmasıdır. Bu nedenle İstanbul Boğazını görmek isteyen yerli veya yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda ekonomi alanında da hızla gelişen ilçelerden olduğu için yüksek imkanları ile bölge halkını kalkındıran ilçeler arasında yer almaktadır.

Firmamız Hedef yumurta olarak hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yumurta toptancıları arasında her zaman kaliteli hizmetleri ile dikkat çekmektedir.

Kaliteli Organik Yumurta

Yumurta alırken özellikle güvenle tüketeceğiniz yumurta alımı yapmanız kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle organik yumurta tercihi yapmanız yüksek besin değerine sahip olan yumurta almanızı sağlar. Eğer gerçek organik yumurta nedir? Diye düşünüyorsanız yumurtanın üretim aşamasında tavukların doğal ortamlarında yaşaması, doğal yemler ile beslenmesi ve horozlu yumurta üretmesi gerekir.

Güvenilir adreslerden tercih edeceğiniz yumurta özellikle uygun koşullarda üretildiğini ve yüksek besin değerine sahip olduğundan her yaşta güvenle tüketilebilir. Firmamız sunmuş olduğu hizmetler sayesinde toptan alım yapmak isteyenlere organik yumurta alanında flotty markasıyla hizmet vermektedir. Free range yöntemi ile üretimi yapılan yumurtalar gerçek organik yumurta olarak güvenle tüketilebilir.

Flotty Organik Yumurtanın Üretim Aşaması

Organik yumurta tercihlerinde özellikle kaliteli seçimler yapmak isteyenler için üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadar yumurtanın gerekli bütün kontrolleri yapılarak teslimatı yapılmaktadır. Üretim aşaması normal yumurtalara göre farklı olan flotty organik yumurta nasıl üretilir? Merak ediyorsanız bu konuda detaylı olarak sistem üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tamamen özgür olan tavuklar doğal ortamında istedikleri gibi özgürce hareket edebilmektedir. Bu sayede özgür ve mutlu tavuklardan elde edilen flotty organik yumurta daha yüksek kaliteye sahip olmaktadır. Aynı zamanda doğal yemler ile beslenmeleri ve horozlu yumurta üretimi yapmaları için uygun koşullar sağlamaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası