Hizmet Bölgelerimiz

Bağcılar Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bağcılar Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bağcılar Toptan Yumurta

Bağcılar İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biri olmasının yanı sıra özellikle bu bölgede en yüksek nüfusa sahip olarak dikkat çekmektedir. Nüfusun çoğu son dönemde doğu ve güneydoğu bölgelerinden göç edenlerden oluşmaktadır. Tarihine baktığımızda Bakırköy ilçesine bağlı olarak yer alırken 1992 yılında ayrılarak ilçe haline gelmiştir.

İstanbul büyükşehir belediyesinin hizmet sınırlarında yer alan ilçe E-5 karayolu ile TEM otoyolu ortasında kalmaktadır. İlçe ekonomisine tekstil lokomotif sektörü üzerinden karşılamaktadır. İlçenin sınırları içerisinde 22 mahalle yer almaktadır.

Hedef yumurta olarak kalite standartlarımıza göre İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yumurta toptancıları arasında sunmuş olduğunuz hizmetlerimiz ile her zaman bir adım önde olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Flotty Organik Yumurta Toptan Satış

Günlük yumurta tüketiminde özellikle sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için organik yumurta doğal koşullarda üretimi yapılan ve içerisinde katkı maddesi bulunmayan yumurta seçeneklerini oluşturmaktadır. Bu alanda tercih edilecek olan flotty organik yumurta ne demek? Merak ediyorsunuz bunun için firmamızın sizlere sunmuş olduğu bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Flotty organik yumurta tavukların yaşam alanlarında özgür şekilde dolanabildiği ve doğal yemler ile beslenerek yumurta üretmesi sayesinde elde edilmektedir. Bu sayede besin içeriği normal yumurtaları oranla daha yüksek olmaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli yumurta seçenekleri arasında yer almaktadır.  Toptan alımlarda daha uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulduğunda bu şekilde ihtiyacınız olan her alanda talepleriniz karşılamaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Farkı Nedir?

Tamamen organik olarak üretimi yapılan flotty organik yumurtanın faydası nedir? Diye düşünüyorsanız özellikle çocuklarda kemik gelişimi konusunda etkili olmaktadır. İçerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein değerleri sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini karşılamaktadır. Aynı zamanda içerisinde katkı maddesi bulunmadığından özellikle küçük yaştaki çocuklar için tüketime uygundur.

Doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edildiği için özellikle içerisinde renklendirici gibi farklı katkı malzemeleri bulunmadığından anne adayları ve bebekler için tüketilebilecek yumurta seçenekleri arasında yer almaktadır. Burada içerisinde bulunan elzem aminoasit özellikle insan vücudunda üretilmediğinden dışarıdan alınması gereken proteinlerden biridir. Bu nedenle yumurta tüketimi ile vücuda alınması mümkündür. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası