Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Beylikdüzü Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Beylikdüzü Toptan Yumurta

Beylikdüzü İstanbul Avrupa yakasında denize sıfır konumda olan ilçelerden yalnızca biridir. İlçenin sınırları içerisinde 10 mahalle bulunmaktadır. Toplu konut ve modern yapılaşma sayesinde bölgede daha lüks site tarzı konutlar yer almaktadır. İstanbul'da özellikle gecekondu yaşantısının olmadığı nadir bölgelerden biridir. Bölge özellikle yatırım yapmak isteyenlerin konutları ile ilgisini çekmektedir.

Bölgede yaşayanlar için ekonomi sanayi ve ticaret üzerinden yürütülmektedir. Bu sayede halk bu alanda çalışma imkanı elde ederek ekonomiyi sağlamaktadır. Aynı zamanda sosyal yaşantı açısından da oldukça gelişmiş bir bölge olarak alışveriş merkezleri ve diğer sosyal alanları ile talepleri karşılamaktadır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası yumurta toptancıları arasında Hedef yumurta olarak belirlemiş olduğunuz kalite standartlarında yolumuza devam ederek her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Flotty Organik Yumurta

Organik yumurta ihtiyacınızı karşılamak adına tercih edeceğiniz organik yumurtada flotty seçimi daha kaliteli ve yüksek besin oranına sahip yumurta tercihi yapmanızı sağlamaktadır. Taleplerinize göre günlük ve taze olarak gönderilen yumurtalar daha güvenli ve kaliteli tüketim imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadar gerekli bütün kontroller sağlanarak bu şekilde teslimat yapılmaktadır.

Organik yumurta özellikle çocukların gelişiminde etkili olduğundan daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmamız sizlere sunmuş olduğu organik yumurta seçeneğe ile daha kaliteli ve güvenle tüketeceğiniz yumurta alımı yapmanızı sağlamaktadır. Tamamen organik olarak üretimi yapılan yumurtalar her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Organik Yumurtada Flotty Seçimi

Yüksek besin değerine sahip olan organik yumurta her yaşta tüketime uygundur. Bu nedenle alımı yapılırken özellikle taze ve günlük yumurtanın organik üretim olması önemlidir. Firmamız organik yumurta satışında flotty organik yumurta seçimi yapmak isteyenlere kaliteli ve güvenilir hizmet ile yardımcı olmaktadır. Doğal üretim yapıldığından özellikle bebekler ve anne adayları içinde tüketime uygundur.

Taleplerinize göre özellikle günlük olarak üretimi yapılan yumurtada adresinize teslimat yapılmaktadır. Her alanda profesyonel olarak hizmet veren personelimiz özellikle kaliteli sonuçlar elde etmeniz için itinalı olarak çalışma yapmaktadır. Yumurtanın sevkiyat aşamasında sorun yaşanmaması için kolileme ve dağıtım aşamasında dikkat edilmektedir.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası