Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bakırköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bakırköy Toptan Yumurta

Bakırköy İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biridir. Avrupa yakasında yer alan ilçe zaman içerisinde hızla gelişerek metropol haline gelmiştir. Sınırları içerisinde 15 mahalle bulunmaktadır. En büyük ve dikkat çeken noktalarından biri de Atatürk havalimanı sınırları içerisinde yer almasıdır. Denize kıyısı olan ilçelerden olduğu için sahil bölgesi bulunmaktadır.

Ticaret ve sanayiye dayalı olan bir ekonomi ile bölge kalkınmaktadır. Havayolu, denizyolu ve karayolu üzerinden ulaşım sağlanacak olan yerler arasında bulunmaktadır. Bu sayede ulaşım için hızlı ve kolay ilçelerden biri olarak tercih edilmektedir. Sınırları içerisinde çok sayıda tarihi alan bulunduğundan da yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir.

Firmamız Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan ilçelere yumurta toptancıları arasında müşterilerine günlük ve taze yumurta seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Flotty Organik Yumurta Nedir?

Günümüzde yumurta tüketiminde özellikle organik yumurta seçimi daha sağlıklı ve yüksek besin değerine sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle yumurta üretiminde tavukların özgür ve hür olmasını sağlayan sistem sayesinde flotty organik yumurta sağlıklı mıdır? Sorusunun cevabına evet diyebiliriz.

Free range yöntemi ile üretilen bu yumurtalar organik ve sağlıklı olduğu için özellikle bebekler ve hamile olan anne adayları için de tüketime uygundur. Günlük olarak tüketilmesi daha sağlıklı tüketim için etkili olmaktadır. Bu nedenle alımlarda günlük ve yeterli sayıda alım yapılması gerekir. Horozlu yumurta olduğundan normal yumurtaları oranla daha yüksek besin değerine sahiptir.

Flotty Organik Yumurta

Hem kendiniz hem de aileniz için daha sağlıklı seçimler yapmak istediğinizde flotty organik yumurta derece edebileceğiniz yüksek kalitede yumurta seçeneklerinden biridir. Tamamen organik ortamlarda yaşayan ve doğal yemler ile beslenen tavuklardan elde edilmiş olduğu için içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Sağlıklı ve kaliteli tercihler yapmak isteyenler flotty organik yumurta satışı sayesinde istedikleri her an taze ve günlük alım yapabilirler. Online olarak yapılan satışlar sayesinde dilediğiniz her durumda toptan olarak alım yapabilirsiniz. İstanbul'un her noktasına toptan satış yapıldığından bu şekilde daha uygun fiyat seçenekleri ile ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası