Hizmet Bölgelerimiz

Bayrampaşa Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bayrampaşa Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bayrampaşa Toptan Yumurta

Bayrampaşa İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Özellikle oldukça küçük bir yüz ölçümüne sahip olması bölgenin çoğu zaman iyi olduğunun unutulmasına neden olmaktadır. Bölge özellikle sosyal alanları ile dikkat çekmektedir. Küçük bir yüz ölçümüne sahip olsa da nüfusu oldukça kalabalıktır. Bunun asıl nedeni bölgede bulunan çok sayıda alışveriş merkezi ve kolay ulaşım imkanı olmaktadır.

1970 yıllarında bölgenin ekonomisi tarıma dayalıydı. Ancak zamanla bölgenin devamlı olarak gelişmesi ve göç nedeniyle bölgeye daha fazla kişinin gelmesi nedeniyle ekonomi sanayi ve ticaret üzerinde yoğunlaşmıştır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yumurta toptancıları arasında Hedef yumurta olarak sunmuş olduğumuz hizmetler ile kaliteli ve güvenilir tercihlerin adresiyiz.

Flotty Organik Yumurta Bebekler İçin Uygun Mudur?

Özellikle altı ayından sonra bebeklerde yumurta tüketimine başlandığından sağlıklı ve bebeğin bünyesine uygun yumurta seçimi yapılması gerekir. Bu durumda anne ve bebekler için flotty organik yumurta uygun seçenek arasında yer almaktadır. Tamamen doğal olarak üretilmesi ve organik olması sağlıklı tüketim imkanı sunmasını sağlamaktadır.

Yumurta alırken sağlıklı ve kaliteli seçimler yapmak isteyenler için firmamız toptan yumurta satış hizmeti sunmaktadır. Günlük ve taze yumurta dağıtımı yaptığımız için ihtiyacınız olan yumurtayı talep etmeniz durumunda tarafınıza bu şekilde teslimat yapılmaktadır. Bu sayede her zaman güvenle tüketebileceğiniz yumurta alımı yapabilirsiniz. Özellikle bütün kontrolleri yapıldıktan sonra tarafınıza gönderildiği için herhangi bir sorun olmadan yüksek besin değerinde tüketim elde edebilirsiniz.

Flotty Organik Yumurta Sağlıklı Mıdır?

Tamamen organik olarak üretim yapıldığından flotty organik yumurta güvenli midir? Diye merak edenler bu konuda güvenle tüketebilecekleri markalar arasında yer aldığını bilerek alım yapabilirler. Doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edildiği için içerisinde katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu durumda yumurtanın güvenle tüketilmesine imkan sağlamaktadır.

Her yaşta tüketim için uygun olan organik yumurta toptan olarak firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan miktar kadar taleplerinizi firmamıza iletmeniz halinde sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde İstanbul'da kesintisiz olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası