Hizmet Bölgelerimiz

Beyoğlu Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Beyoğlu Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Beyoğlu Toptan Yumurta

İstanbul'da yer alan 39 ilçeden birisi olan Beyoğlu Avrupa yakasında yer almaktadır. Özellikle denize sıfır konumunda olması ilçenin deniz sevenler tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Sınırları içerisinde 45 mahalle yer almaktadır. Bölge gece hayatını sevenlerin tercih edeceği eğlence mekanları ile yerli ve yabancı turistleri buraya çekmektedir.

İstanbul'un en eski ve tarihi izleri taşıyan ilçesi olmasının yanı sıra ayrıca merak uyandıran ilçelerden biri olduğu için nüfusu oldukça kalabalıktır. Turizm üzerine yoğun ilgi gören bölgelerden olsa da aynı zamanda öğrencilerin de yoğun ilgi gösterdiği ve eğitim düzeyi yüksek olan bölgelerden biridir.

Firmamız yumurta toptancıları arasında vermiş olduğu hizmetleri ile Hedef yumurta olarak kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Flotty Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Toptan satış yapan firmamız flotty organik yumurta seçeneği ile sizlere kaliteli yumurta seçimi yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Tamamen doğal ortamda üretimi yapılan flotty organik yumurta üretim aşaması sonucunda bütün yumurtaların kontrolü sağlanarak bu şekilde satışa sunulmaktadır. Bu sayede daha kaliteli ve güvenilir yumurta seçimi yapmanız için sizlere kaliteli seçenekler ile hizmet verilmektedir.

Free range yöntemi ile yapılan üretim sayesinde tavuklar tamamen özgür şekilde yaşadıkları alanda doğal yemler ile beslenmektedir. Ayrıca horozlu yumurta üretimi yapılması için tavukları horozların aynı alanda yer alması sağlanmaktadır. Bu sayede daha yüksek besin değerine sahip olan organik yumurta üretimi yapılmaktadır. Üretim aşamasının sonucunda elde edilen yumurtaların tamamı kontrolden geçirilerek bu şekilde satış aşamasına sunulmaktadır.

Toptan Organik Yumurta Satışı

Firmamız güvenilir flotty organik yumurta hizmeti ile sizlere her daim kaliteli seçimler yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Talep ettiğiniz sayıda yumurta adresinize teslim edilirken taze ve günlük olarak toplandıktan sonra sevkiyata verilmektedir. Tam zamanında yapılan dağıtım sayesinde teslim aldığınız yumurtaları istediğiniz alanda güvenle tüketebilirsiniz.

Doğal olarak yapılan üretimler sayesinde her zaman tüketebileceğiniz yumurta tercihleri yapabilirsiniz. Yumurta içerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein sayesinde özellikle çocukların gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Bu nedenle de günlük olarak yeterli miktarda tüketilmesi gerekmektedir.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası