Hizmet Bölgelerimiz

Zeytinburnu Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Zeytinburnu Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Zeytinburnu Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta aslında hayvanların embriyolarını korumak amacı ile embriyonun etrafını kabuk ile sarmaları sonucu ortaya çıkmaktadır. Protein, mineral ve vitamin olarak yüksek bir besin değeri bulunmaktadır. A, B, D ve E vitaminleri yumurtanın tüketimi ile vücuda geçmektedir. Çinko ve demir gibi minerallerin yanı sıra elzem amino asitleri de içermektedir.

Zeytinburnu organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile en kaliteli şekilde hizmet alınmasını sağlamaktayız. Hedef yumurta olarak bu sektöre adım attığımız ilk günden itibaren taze ve günlük organik yumurtanın market ve şarküteri gibi alanlara ulaşmasında etkin rol alıyoruz. İstanbul’un her köşesine hizmetlerimiz bulunduğu için sorunsuz sonuçlar alınabilir.

Organik Yumurtada Flotty Farkı

Organik yumurta üretiminde özellikle yüksek kalitede sonuçlar almak isteyenler için flotty organik yumurta satışımız bulunmaktadır. Free range yönteminin kullanılması ile üretilen yumurtalar aynı zamanda fertilize edilmiş olduğundan yüksek besin değerine sahiptir. İçerdiği besin değerlerinin yüksek olmasının dışından özellikle hayvansal yemler kullanılmadığından yumurtalar güvenle tüketilebilir.

Flotty farkını tercih etmek isteyenler için özel doğal yaşam alanlarında bulunan ve mutlu bir şekilde özgürce yaşayan tavukların verimli üretimlerinden elde edilen yumurtaların sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Çocuklarda güvenle tüketimi için organik yumurtanın tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bunun için sizlere kaliteli hizmetlerimiz ile yardımcı olmaktayız.

Zeytinburnu Günlük Dağıtım

Firmamız satışlarda günlük ve taze organik yumurtanın market ve şarküteri gibi satış alanlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kendi araçlarımız ile oluşturmuş olduğumuz dağıtım ağımız ile sizlere en kısa sürede geri dönüş yaparak bulunduğunuz adrese tam zamanlı teslimat yapmaktayız. Bu konuda yeterli sayıdaki ekibimiz etkin olarak rol almaktadır.

Zeytinburnu organik yumurta dağıtım süreci öncesinde yumurtaların sorunsuz dağıtımı için gerekli itina ile işlem yapmaktayız. Kolileme işleminin doğru şekilde yapılması taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunlara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır. Kaliteli hizmet vermek adına her aşama bizim için önemlidir.

Hedef yumurta olarak organik yumurta satış ve dağıtımında güler yüzlü ekibimiz ile çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası