Yumurta Hakkında

Doğal Yumurtanın Üretim Farklılıkları Nelerdir?

Doğal Yumurtanın Üretim Farklılıkları Nelerdir?

Doğal Yumurtanın Üretim Farklılıkları Nelerdir?

Yumurtaların üretim aşaması oldukça önemli olduğundan bu konuda elde edilmek istenen kaliteye göre işlem yapılabilir. Özellikle doğal yumurta üretim aşamasında tavukların yaşam alanlarından beslenme şekillerine kadar dikkatli olunması ve tamamen doğal kullanımlar yapılması gerekir. Katkı maddesi olmadan doğal ortamdan toplanan yemler ile yapılacak olan besleme işlemi doğal sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır.

Doğal alandan toplanan yemlerin içeriğine katılan soya, mısır, soda, pul biber ve kırmızı pul biber yumurtanın tadının ve içeriğinin değişmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede özellikle daha lezzetli ve sağlıklı seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Renklendirici madde kullanılmadan kırmızıya dönük renge sahip olan yumurta sarısı rengini kırmızı pul biberden almaktadır.

Doğalım Yumurtanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Yumurta çocuk gelişimi açısından oldukça önemli bir besin kaynağı olması nedeni ile günlük yeterli miktarda tüketilmesi gerekir. Bu nedenle özellikle doğru seçim yapmak isteyenler doğalım yumurta tercihi ile her zaman sağlıklı tüketim elde ederek daha sağlıklı sonuçlar alabilirler.

Yumurta üretimi tamamen doğal olan ve serbest olarak hareket etmelerine imkan sağlayacak şekilde olduğundan doğallığı masanıza getirerek daha güvenilir seçimler yapmanız sağlanmaktadır. Hem lezzetli hem de kaliteli yumurta seçimi yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Çocukların gelişimi üzerindeki etkisi nedeni ile her çocuğun yemesi gereken besinler arasında bulunmaktadır. Düzenli tüketimi kemik gelişimini etkilemektedir.  

Doğal Yumurta Dağıtım Süreci

İlk aşamada gerçek doğal yumurtanın tedariki yapılarak ardından 6’lı ve 15’li olacak şekilde ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede her ihtiyaca uygun şekilde farklı fiyat seçenekleri üzerinden seçim yapılabilir.  Ambalajlama işlemlerinde kaliteli malzeme kullanımı sayesinde doğalım yumurta satış ve dağıtım hizmetinde sorunsuz olarak işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Hazırlanan koliler dağıtım araçlarına konularak bu şekilde yapılan plana göre müşterilere ulaşım sağlanması için yola çıkartılmaktadır. Bu süreç her seferinde aynı şekilde yapılarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olunmaktadır. Bu konuda özellikle güvenilir tercihler yapmak isteyenler Hedef yumurta firmamız ile satış ve dağıtım aşamalarında daha kaliteli sonuçlar alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası