Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Günlük Satışı

Doğal Yumurta Günlük Satışı

Doğal Yumurta Günlük Satışı

Yumurtanın doğal olmasının yanı sıra özellikle günlük ve taze olması da daha sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yapılacak seçimlerde özellikle daha kaliteli sonuçlar alınmak adına taze doğal yumurta tercih edilmesi gerekir. Tavukların doğal alanlarında yaşaması ile elde edilen doğal yumurtalar sağlıklı sonuçlar alınması için etkili seçim olmaktadır.

Günlük satışlar ile doğalından masanıza ulaşan süreçte firmamız sektörün en kaliteli hizmetini sizlere sunmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilen hizmetler sayesinde ihtiyacınız olduğu her durumda kapınıza kadar gelen hizmetlerimiz ile daha hızlı ve kolay işlem yapabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile yumurtanın doğal ve taze olarak talep ettiğiniz sayıda sizlere ulaşmasını sağlamaktayız.

Doğalım Yumurta Güvenilir Hizmet Anlayışı

Yumurta satışlarımızda yer alan 6’li ve 15’li doğalım yumurta satış işlemleri için firmamız günlük olarak teslimat işlemi ile taze tüketim yapılmasına imkan sağlamaktadır. En doğal yumurta seçeneği olarak yapılan üretimler sayesinde güvenle tercih edeceğiniz seçeneğiniz olarak sizlere sunulmaktadır. Yumurta sektöründe hizmete başladığımız ilk günden bugüne firmamız her zaman daha kaliteli sonuçlar almak adına çalışmaktadır.

Uzman personelimiz ile yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön planda olduğundan yumurta en doğalını seçmek isteyenlere doğada yaşayan ve doğal yemler ile beslenen tavuklardan elde edilen yumurta seçeneği ile satış yapıyoruz. Çocukların gelişimi için tercih edebileceğiniz bir seçenek olduğundan her zaman güvenle tüketilebilir.

Doğal Yumurta Teslimat İşlemleri

Yumurta satış ve dağıtım ağımız ile bu alanda yapılan taleplere geri dönüş yapmaktayız. Yumurta tüketiminde sorunsuz ve sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için doğalım yumurta en doğal seçeneğiniz olmaktadır. Geniş dağıtılmasınız ile İstanbul'un her yerine tam zamanlı ulaşım sağlayarak taleplere göre sorunsuz teslimat yapılması sağlanmaktadır.

Zengin besin içeriği ile tadına doyamayacağınız yumurta seçimi için firmamız ile yapacağınız görüşmeler sonucunda kendi araçlarımız ile yaptığımız dağıtım işlemleri ile sizlere ulaşım sağlamaktayız. Bu konuda yeterli sayıdaki aracımız sayesinde planlı olarak yaptığımız çalışmalar ile her zaman aksama olmadan sonuç alınması müşterimizin mağdur olmadan hizmet alması açısından oldukça önemlidir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası