Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Nasıl Üretilmektedir?

Doğal Yumurta Nasıl Üretilmektedir?

Doğal Yumurta Nasıl Üretilmektedir?

Yumurta üretim aşamasında yapılan farklılıklar sayesinde farklı kalitede üretimler yapılabilir. Bu nedenle üretim aşamasında tavukların yaşam alanları ve beslenme şekillerine göre doğalım yumurta tamamen doğal olarak üretilmektedir. Tavuklar için hazırlanmış olan alanda yeterli serbestliğe sahip oldukları için rahatça hareket ederek istedikleri gibi doğal bir alanda yetişmektedir.

Doğadan toplanan yemler içerisinde katkı maddesi eklenmeden tavukların beslenmesi için kullanıldığı için tamamen doğal bir beslenme şekli ile yumurtanın içeriğinin oluşması sağlanmaktadır. Yumurtanın sarı kısmının daha turuncu renkte olmasın için pul biber ile tavukların beslenmesi sağlandığı için ayrıca renklendirici katkı maddelerine gerek kalmadan daha kaliteli ve sağlıklı sonuçlar alınması sağlanır.

Doğalım Yumurta İle Sağlıklı Seçim

Çocuklarınızın güvenle yumurta tüketmesini istediğinizde bu konuda en güvenilir seçimi yapmanız gerekir. Firmamız doğalım yumurta satışı ile bu konuda sizlere en güvenilir ve doğal seçeneği sunmaktadır. Günlük olarak doğal alanlarında beslenen tavukların yapmış olduğu yumurtlama işlemi ile elde edilen yumurtaların sizlere ulaşması için çalışmaktayız.

İşimizin her zaman sorumluluğunun bilincinde olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sağlıklı seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Yeterli sayıdaki üretim ile her talebe göre 6’li ve 15’li ambalajlar içerisinde hazırlanan yumurtalar günlük olarak dağıtıma çıkartılmaktadır. Bu sayede taze ve günlük tüketimi ile yüksek besin değerine sahip olan yumurtaların tüketilmesi besleyici etki sağlamaktadır.

Doğal Yumurta Dağıtım Hizmeti

İstanbul’un her yerine yaptığımız dağıtımlarımız ile doğalım yumurta dağıtımı konusunda etkili sonuçlar alınmasını sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile planlı olarak yapılan çalışmalar sayesinde günlük olarak yapılan dağıtımlarda yumurtanın taze bir şekilde müşterilere ulaşması sağlanacağından daha kaliteli etki alınmaktadır. Besleyici etkisi günlük vitamin, mineral ve protein içeriğinin alınmasını sağlamaktadır.

İçerisinde soya, mısır, gluten, soda, pul biber ve kırmızı pul biber bulunan yemler ile beslenen tavuklar bu sayede yumurtanın içerisinde de aynı içeriklerin bulunması sağlanmaktadır. Hem lezzetli hem de sağlıklı yumurta tüketimi için en doğalından masanıza uzanan bir seçim olmaktadır. Bu şekilde günlük olarak yapacağınız seçimler ile istediğiniz her an sağlıkla tüketim imkanı elde edebilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası