Yumurta Hakkında

En Doğalından Doğal Yumurta

En Doğalından Doğal Yumurta

En Doğalından Doğal Yumurta

Yumurta üretimi tamamen doğal ve serbest olarak hareket etmelerine imkan sağlayan alanlarda yapıldığı için daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Doğal yemler ve içerisinde bulunan besinler yumurtanın yapısına geçtiği için daha yüksek besin değerine sahip olarak satışı yapılmaktadır. Doğadan toplanan yemler ile beslenen tavuklar için ek besin kullanılmadığı için tamamen doğal olarak üretim yapılmaktadır.

Yumurta protein, vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan bir besin kaynağıdır ve bu nedenle düzenli tüketilmesi gerekir. Doğalım yumurta satışı günlük olarak yapıldığından her durumda taze yumurta tüketmek isteyenler bu konuda en etkili şekilde geri dönüş almakta ve her zaman güvenilir seçimler yapmaktadır.

Doğal Ve Sağlıklı Yumurta

Güvenle tüketimi yapılacağı için her yaşta tüketici için uygun bir seçenek olarak firmamız tarafından satışı yapılmaktadır. Doğalım yumurta özellikle üretim aşamasında gerekli kontroller yapıldığı için güvenli tüketebileceğiniz bir seçenek olmaktadır. Bu nedenle her yaşta rahatlıkla tüketimi ile sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. Üretim aşamasında içeriğini etkileyecek doğal olmayan hiçbir şey kullanılmadığı için rahatlıkla tercih edilebilir.

Doğal ve sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için doğalım doğadan masanıza uzanan bir üretim ile sizlere kaliteli sonuçlar almanız konusunda yardımcı olmaktadır. Yapılan üretim için tavuklar bulundukları alanda rahatlıkla hareket edecek serbestliğe sahiptir. Bu sayede de gün içinde diledikleri gibi gezerek mutlu bir şekilde yumurtlama işlemini yapmaktadırlar.

Doğal Yumurta Satış Süreci

Firmamız ile yapacağınız görüşmeler ile doğal yumurta taleplerinizi kolayca iletebilir ve hızlı şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bu konuda firmamız en iyi şekilde hizmet vermek adına profesyonel ekibi ile birlikte çalışmaktadır. Doğal yemlerin tüketimi sayesinde yumurtanın içeriğini etkileyecek bir durum söz konusu olmamaktadır. Profesyonel ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde müşterilerimizin her daim memnun olmasını sağlamaktayız.

Yumurtanın içerisinde pul biber, kırmızı pul biber, mısır, soya gibi içerikler yer almaktadır. Bu besinler özellikle tadını da değiştirdiği gibi sarı kısmının da daha turuncu bir renk almasını sağlamaktadır. Bu sayede renklendirici kullanmaya gerek kalmadan yüksek kalitede sonuç alınmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası