Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Üretim Ve Satış

Doğal Yumurta Üretim Ve Satış

Doğal Yumurta Üretim Ve Satış

Doğal olarak üretimi yapılan ve sizlere satılan doğalım yumurta üretim aşamasından itibaren katkı maddesi olmadan üretilerek en doğal hali ile ulaştırılmaktadır. Üretim aşamasında tavukların tamamen doğal yemler ile beslenmesi ve katkı maddesi kullanılmaması sayesinde daha güvenilir bir seçim olmaktadır. Doğal alanlarında serbest olarak yaşayan tavuklar yüksek verimli yumurta üretmektedir.

Firmamız bu alanda en iyi tercihleri yapmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sektörde verdiğimiz hizmet ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yumurta dağıtım ağı ile en kaliteli sonuçların alınmasını sağlamaktayız. Yeterli sayıdaki üretim ile her türlü talebe en hızlı şekilde geri dönüş yaparak istenilen sürede sonuç alınmasını sağlıyoruz.

Doğalım Yumurtanın İçeriği Nelerdir?

Yumurtaların içeriği tavukların beslenme şekilleri ile oluştuğundan bu konuda doğalım yumurta üretimi sürecinde tavuklara tamamen doğal yemler verildiği için yumurtanın kalitesi yüksektir. İçerisinde soya, mısır, soda, kırmızı pul biber, pul biber ve gluten bulunduğundan hem lezzeti hem de kalitesi açısından farklı bir seçim oluşturmaktadır.

Doğal alanlardan toplanan yemlere ek ürünler katılmadan tavukların bu şekilde beslenmesi sağlandığından renklendirici gibi içeriklere gerek kalmadan da yumurtanın sarısı daha yoğun renkte oluşmaktadır. Bu sayede ilk bakışta yumurtanın farkını anlamak zor olsa da tüketimi sırasında her yönü ile farklılığı anlaşılmaktadır. Damağınızda kalacak bir tat keşfetmek için tercih edebileceğiniz bir seçenek olmaktadır.

Doğalım Yumurta Satışları

Firmamız doğalım yumurta satışı için belirlemiş olduğu 6’li ve 15’li koliler içerisinde sunum yapmaktadır. Bu sayede günlük olarak yapılan üretimlerden elde edilen yumurtalar kolileme işleminin ardından dağıtıma verilmektedir. Taze ve doğal yumurta tüketmek isteyenlerin güvenilir seçimi olmaktadır. Satışlarda iki farklı seçenek üzerinden yeterli miktarda alım yapılabilir.

Geniş dağıtım ağımız bu alanda yapmış olduğunuz taleplerine yapacağımız geri dönüşler ile sonuç almanızı sağlamaktadır. Yeterli sayıdaki ekibimizin yanı sıra araçlarımız ile dağıtım işlemleri tam zamanlı olarak yapılmaktadır. Müşterilerin mağdur olmaması ve sorunsuz olarak yumurtanın teslim alınması için firmamız bu konuda son derece hassas davranarak hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası