Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Üretim İşlemi

Doğal Yumurta Üretim İşlemi

Doğal Yumurta Üretim İşlemi

Tavukların doğal alanlarında yaşaması ile elde edilen doğal yumurtalar sağlıklı sonuçlar alınması için etkili seçim olmaktadır. Doğal yumurta elde edilmesi için özellikle tavukların beslenmesine dikkat edilmesi gerekir. Bu konuda doğal alanlardan toplanan ve katkı maddesi olmadan tavuklara verilen yemler etkili olmaktadır. Bu nedenle yumurtanın içeriğinde verilen doğal yemler ile oluşan besinler yer almaktadır.

Doğallık konusunda itinalı olarak yürütülen üretim aşaması istediğiniz gibi kaliteli seçimler yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle yapacağınız tercihlerde marka ve güvenilir isimleri tercih etmeniz sizin açınızdan da etkili olacaktır. Firmamız bu alanda en iyisini sunmak adına bütün ekibi ile kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım

Profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizin her aşamasında gerekli kontroller sağlanarak işlem yapılmaktadır. Doğalım yumurta satış ve dağıtım işlemleri konusunda firmamız yaptığı çalışmalar ile taze ve günlük yumurtanın sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Yumurta dış kabuğu ile oldukça hassas olduğundan bu süreçte dikkatli ve itinalı hareket etmek oldukça önemlidir.

Satış işlemleri konusunda verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bu konuda bizlere ulaşarak daha fazla bilgiye ulaşabilirler. Satış işlemleri sonrasında dağıtım ağımız ile yaptığımız işlemler ile müşterilerimizi mağdur etmeden tam zamanında talep edilen sayıda yumurtanın tarafınıza ulaştırılmasını sağlamaktayız. Planlı olarak yapılan dağıtım işlemleri ile tam zamanında teslimat yapılması sağlanmaktadır.

Doğal Yumurtanın Etkileri

Yumurta tüketimi günlük olarak ihtiyaç duyduğumuz vitamin, mineral ve protein ihtiyacımızın büyük bir kısmını karşılamaktadır. Kemik gelişimi üzerinden etkili olduğundan çocuklarda tüketilmesi gerekir. Yumurtanın besleyici olması ve sağlık açısından içerisinde bulunanların etkili olması nedeni ile yeterli miktarda tüketimi oldukça önemlidir.

6’li ve 15’lı olarak hazırlanan ambalajlar içerisindeki yumurtalar günlük dağıtım ile talep edenlerin adresine teslim edilmektedir. Doğal yumurta satış ve dağıtım aşamasında uzman olan ekibimiz ile kesintisiz hizmet  vermeye devam ediyoruz. Bu sektörde hizmet veren firmamız güvenilir hizmetleri ile her zaman taze ve doğal seçimler yapmanıza yardımcı olmaktadır. Önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olduğundan bu konuda itinalı olarak çalışma yapılmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası