Yumurta Hakkında

Doğal Ve Sağlıklı Yumurta Seçimi

Doğal Ve Sağlıklı Yumurta Seçimi

Doğal Ve Sağlıklı Yumurta Seçimi

Yumurta günlük olarak ihtiyacınız olan vitamin, mineral ve protein açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan bir besin kaynağıdır. Bu nedenle doğal üretim olması ve sağlıklı sonuçlar vermesi açısından doğalım yumurta bu anlamda tercih edilecek kaliteli yumurta seçenekleri arasında yer almaktadır. Serbest olarak yaşam alanlarında hareket eden tavukların yumurtlaması ile elde edilen bu yumurtalar hem lezzeti hem de besin içeriği ile etkili olmaktadır.

Tadı oldukça farklı olan ve doğal bir seçenek olan doğalım yumurtanın satışında firmamız yapmış olduğu geniş dağıtım ağı ile yer almaktadır. İstanbul’un her yerine satışı bulunan firmamız sayesinde ihtiyacınız olan gerçek doğal yumurta seçeneğine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Doğalım Yumurta Ambalajlama İşlemleri

Yumurtaların kabuklarının hassas olması ve kırılma riskinin olması nedeni ile yapılacak olan ambalajlama işlemleri konusunda firmamız her zaman daha kaliteli malzeme seçenekleri ile işlem yapmaktadır. 6’lı ve 15’lı ambalajlarda hazırlanan doğal yumurta seçeneği ile taze ve günlük olarak tüketim için ihtiyaç duyulan miktarda alım yapılabilir.

Kaliteli ve güvenilir seçimler yapmak isteyenler için doğal yumurtanın hem lezzetli hem de besleyici hali olarak satışa sunulmaktadır. Tavukların özellikle doğal alanlardan toplanan doğal yemler ile beslenmesi ile alışık olduğunuz yumurta tadını değiştirerek vazgeçemeyeceğiniz bir tadı sizlere sunuyor. Bu sayede çocuklarınız için gelişimlerine yardımcı olacak doğru bir seçim olacaktır.

Doğalım Yumurta Dağıtım

Firmamız geniş dağıtım ağı sayesinde İstanbul da bulunan müşterilerimizin tam zamanlı olarak taleplerine geri dönüş almasını sağlamaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan her durumda istediğiniz sayıda alım yaparak firmamız tarafından adresinize yapılacak teslimat ile sorunsuz bir şekilde yumurtalarınızı günlü teslim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Firmamız doğalım yumurta satış ve dağıtım hizmetlerinde yeterli ekibi ile her zaman kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede güvenilir sonuçlar almak istediğinizde ihtiyacınız olan yumurtaya firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde daha kolay ve güvenle ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğal ve kaliteli yumurta için tercih edeceğiniz bir marka olarak doğal alanda serbest olan tavukların üretimi ile sizlere ulaştırılan bir markadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası