Yumurta Hakkında

Doğal Yumurtanın Farkı

Doğal Yumurtanın Farkı

Doğal Yumurtanın Farkı

Yumurta besin değerleri ile besleyici olduğu kadar faydalı da bir besin kaynağıdır. Bu nedenle doğal olması ve sağlıklı tavuklardan elde edilmesi bu aşamada daha doğru olacaktır. Yapılan üretim aşaması için doğal alanlarında serbest olan sağlıklı tavukların doğal yemler ile beslenmesi sayesinde elde edilen doğalım yumurta diğer yumurtalardan özellikle lezzet ve kalite olarak farklılık göstermektedir.

Doğal yemler ve içerisinde bulunan besinler yumurtanın yapısına geçtiği için daha yüksek besin değerine sahip olarak satışı yapılmaktadır. Çocuklar için güvenli seçimler yapmak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir seçenek olarak düşünülebilir. Bu nedenle de her zaman sorunsuz olarak günlük tüketim için tercih edilebilir.

Doğalım Yumurta Güvenilir Midir?

Yumurtalar kısa sürede bozulduğundan günlük ve taze alım yapılması önemlidir. Bunun için doğalım yumurta satışı günlük olarak yapıldığından her durumda taze yumurta tüketmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Güvenle tüketimi yapılacağı için her yaşta tüketici için uygun bir seçenek olarak firmamız tarafından satışı yapılmaktadır.

Yumurtaların alıcılara tam zamanında ulaşması için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında geniş dağıtım ağı ile hizmet verilmektedir. Yeterli sayıdaki üretim sayesinde her türlü talebe göre işlem yapılarak bu sayede günlük dağıtım yapılmaktadır. 6’li ve 15’li ambalajlar içerisinde bulunan yumurtalar bu şekilde satışa sunulduğundan kısa sürede tüketilerek sorunsuz kullanılabilir.

Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmeti

Yumurtada güvenilir seçim yapmak isteyenler için firmamız yaptığı doğalım yumurta satış ve dağıtım hizmeti ile her zaman sağlıklı yumurta tüketimi için tercih edilmektedir. Profesyonel ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde müşterilerimizin her daim memnun olmasını sağlamaktayız. Yeterli sayıda ki üretim kapasitemiz sayesinde müşterilerimizin her talebine gereken süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Doğalım yumurta özellikle üretim aşamasında gerekli kontroller yapıldığı için güvenli tüketebileceğiniz bir seçenek olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Çocukların gelişimi açısından içerisinde bulunan besin değerleri etkili ve faydalı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek besin değeri ve günlük üretimi sayesinde güvenle tüketebileceğiniz bir seçenek olarak firmamızın yumurta seçenekleri arasında yer almaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası