Yumurta Hakkında

Doğalım Yumurta Nedir?

Doğalım Yumurta Nedir?

Doğalım Yumurta Nedir?

Yumurtada özellikle tavukların bulundukları alan ve hareket imkanının yanı sıra yumurtanın kalitesini beslenme şekilleri de etkilemektedir. Bu nedenle tavukların doğal yemler ile beslenmesi sonucunda elde edilen doğalım yumurta yüksek besin değerine sahip doğal bir yumurtadır. Doğal alanlardan toplanan ve içerisine katkı maddesi katılmadan tavukların beslenmesinde kullanılan yemler özellikle yumurtanın daha lezzetli olmasını sağlamaktadır.

Doğal olarak üretimi yapılan yumurta çocukların gelişimlerinde etkili olduğundan tüketimi ile istediğiniz gibi kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Firmamız bu alanda en iyisini sunmak adına yaptığı çalışmaları ile müşterilerin taleplerine geri dönüş yapmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde güvenilir hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Doğalım Yumurta Üretimi

Üretim alanı özel olarak hazırlanmış olan tavuklar bu alan içerisinde serbest oldukları ile diledikleri gibi hareket etme imkanı bulmaktadır. Bu sayede doğalım yumurta satışı ile müşterilere gönderilen yumurtanın besin içeriği yüksek ve sağlıklı bir seçim olmaktadır. Günlük yumurta üretimi ile daha güvenilir seçimler yapılmasına yardımcı olunmaktadır.

Firmamız özellikle her daim kaliteli hizmet vermek adına seçtiği yumurta seçeneklerinde en iyi ve kaliteli olanları sizlere sunmaktadır. Bu sayede her ihtiyacınız olduğundan düşünmeden tercih edeceğiniz marka seçenekleri ile günlük ihtiyacınız olan yumurta tüketimini daha lezzetli seçenekler ile yapabilirsiniz. Gerekli kontrollerin sağlanması ile üretimi yapılan yumurtanın satışları da günlük olacak şekilde yapılmaktadır.

Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım

Firmamız hem satış hem de dağıtım hizmeti verdiği için doğalım yumurta satış ve dağıtımı alanında da her zaman yüksek kalitede seçim yapılmasına imkan sağlamaktadır. 6’lı ve 15’ı ambalajlar içerisinde satışı yapılan yumurtalar sayesinde ihtiyacınıza göre en uygun seçimleri yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Kendi araçlarımız ile yapmış olduğumuz planlı dağıtım işlemleri ile taleplerinize tam zamanlı geri dönüşler ile karşılık verilmektedir. Bu konuda uzman olan ekibimiz her türlü talebinize en hızlı şekilde dönüş sağlamaktadır. Yeterli sayıdaki araç ve ekibimiz ile her an hizmet vermeye ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayamaya devam edecek şekilde çalışmalarımıza kesintisiz devam etmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası