Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Nasıl Üretilir?

Doğal Yumurta Nasıl Üretilir?

Doğal Yumurta Nasıl Üretilir?

Yumurta seçilirken en çok dikkat edilmesi gereken nokta olan yumurtanın üretiminin doğal olmasıdır. Bu nedenle doğalım yumurta bu koşullara uygun olacak şekilde serbest gezinen tavukların doğal yemler ile beslenmesi sayesinde elde edilmektedir. Doğal olarak toplanan yemler özellikle yumurtanın daha lezzetli olması konusunda etili olmaktadır.

Firmamız özellikle bu konuda her zaman daha iyi ve kaliteli seçimler yapılmasını sağlamak adına seçmiş olduğu yumurta seçeneklerinde en iyisi olmasına dikkat etmektedir. Doğal ve taze olması yumurtanın çocuklar içinde doğru seçim olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle bu konuda yapılacak seçimler her zaman güvenle tüketilmesini sağlayacak şekilde üretilmiş olan yumurtalardan yana olmaktadır.

Doğalım Yumurta Güvenli Midir?

Çocukların gelişimini desteklemek adına her gün mutlaka yumurta tüketmeleri gerekir. Bu nedenle özellikle güvenilir seçim yapmak isteyenler için doğalım yumurta satışı yapan firmamız her zaman taze ve doğal bir seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır. Seçeceğiniz yumurtayı güvenle tüketeceğiniz için sorunsuz olarak aileniz için doğalım yumurta tercih edebilirsiniz.

Özellikle doğal ortamlardan toplanan ve katkı maddesi eklenmeden tavukların yemi olarak kullanılan doğal yemler yumurtanın farkını ortaya koymaktadır. 6’lı ve 15’lı ambalajlar içerisinde günlük olarak dağıtım işlemlerini yapmaktadır. Güvenle tüketilecek doğal yumurta seçeneği olması sayesinde tüketimi ile vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein değerlerini karşılayacak yüksek besin değerine sahip bir seçim olacaktır.

Doğalım Yumurta Dağıtım Ağı

Hedef yumurta firmamız bu alanda ihtiyaçların karşılanması için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Bu sayede her ilçeye verilen hizmet ile günlük alımlarda daha kaliteli yumurta seçimleri yapılmasına yardımcı olunmaktadır. Yeterli kapasitemiz ile her müşterimizin taleplerine en iyi ve kaliteli seçenekler ile dönüş yapmaktayız.

Doğalım yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimizde profesyonel olan ekibimiz ile her zaman daha iyi sonuçlar almak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerekli kontrollerden geçerek onay verilen yumurtaların günlük taleplere göre tam zamanlı olarak teslim işlemlerini yaparak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktayız. Planlı dağıtım bu aşamadan yaşanacak aksaklıkları da önleme konusunda etkili olmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası