Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Tüketiminin Faydaları

Doğal Yumurta Tüketiminin Faydaları

Doğal Yumurta Tüketiminin Faydaları

Yumurta tüketimi günlük olarak ihtiyaç duyduğumuz vitamin, mineral ve protein ihtiyacımızın büyük bir kısmını karşılamaktadır. Düzenli olarak tüketilmesi çocukların gelişimi açısından etkili olmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken aslında doğal ve organik yumurta tüketimi olacaktır. Doğalım yumurta üretim aşaması ile tamamen doğal şekilde beslenen ve yaşayan tavukların üretimi ile elde edilmektir.

Kemik gelişimi üzerinden etkili olduğundan çocuklarda tüketilmesi gerekir. Aynı zamanda insan vücudunda pek çok faydası bulunan yumurtanın doğal olması besin değerlerinin etkisini tam olarak göstermesine yardımcı olmaktadır. Bu aşamada gerekli kontrolleri yapılan yumurtanın sizlere ulaşmasında firmamız verdiği hizmetler ile yardımcı olmaktadır.

Doğalım Yumurta Nedir?

Doğal olarak yetişen tavukların doğal yemler ile beslenmesi sayesinde elde edilen yumurta doğalım yumurta olarak sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle yapacağınız kadınlar ile güvenle tüketebileceğiniz yumurtaya sahip olabilirsiniz. Firmamız bu alanda verdim hizmetleri müşterilerimizin dediklerine göre yeterli sayıda yumurta tedariki yapmaktadır. Doğal yumurtayı tercih edecek olanlar bu alanda her zaman günlük seçim yapma imkanı bulmaktadır.

Yumurta sektöründe hizmet veren firmamızın sizlere sunmuş olduğu yumurta seçenekleri arasında yer alan yumurtanın tüketilmesi özellikle daha sağlıklı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle daha kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olan yumurtanın satış ve dağıtım aşamasında uzman olan ekibimiz ile kesintisiz hizmet  vermeye devam ediyoruz.

Doğal Ve Kaliteli Yumurta Satışı

Yumurtanın besleyici olması ve sağlık açısından içerisinde bulunanların etkili olması nedeni ile yeterli miktarda tüketimi oldukça önemlidir. Doğallığından emin olduğunuz yumurtaları tercih etmeniz siz ve aileniz açısından daha sağlıklı olacağı için bu sektörde hizmet veren firmamız güvenilir hizmetleri ile her zaman taze ve doğal seçimler yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Doğalım yumurta satış ve dağıtım işlemlerinde 6’li ve 15’lı olarak hazırlanan ambalajlar içerisindeki yumurtalar günlük dağıtım ile talep edenlerin adresine teslim edilmektedir. Geniş dağıtım ağımız ve uzman personelimiz planlı ve hızlı olarak yaptığı dağıtım işlemlerinde yumurtaların sorunsuz olarak teslim edilmesini sağlayarak her zaman müşterilerin mağdur olmadan hizmet almasını sağlamaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası