Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Satışı

Doğal Yumurta Satışı

Doğal Yumurta Satışı

Yumurta tüketiminde özellikle daha sağlıklı seçim yapmak isteyenler için doğal yumurta hem çocuklar hem de yetişkinler için doğru bir seçenek olmaktadır. Doğal ortamında doğal yemler ile beslenen tavukların yapmış olduğu yumurta üretimi ile elde edilen yumurtalar hem besin değeri açısından hem de sağlıklı olması açısından etkili bir seçenek olarak tercih edilmektedir.

Doğalım yumurta bu özellikle taşıyacak şekilde doğal ve serbest olan tavukların yüksek besin değerine sahip olan yumurtalarından elde edilir. Bu konuda özellikle yumurtanın içerisinde mısır, gluten, pul biber, soya bulunması farklı bir tada ve daha kırmızı olan iç kısma sahip olmasını sağlamaktadır. Hedef yumurta firmamız bu alanda ihtiyaçların karşılanması için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Doğalım Yumurta Nasıl Üretilir?

Özellikle tavukların serbest olması istedikleri gibi dolaşmalarının sağlanması için geniş arazi içerisinde bulunan tesis içerisinde doğal beslenmeleri sağlanmaktadır. Özellikle doğal ortamlardan toplanan ve katkı maddesi eklenmeden tavukların yemi olarak kullanılan doğal yemler yumurtanın farkını ortaya koymaktadır.

Hem doğal yemler ile beslenen hem de doğal ortamında yaşayan tavukların yumurtlaması ile üretimi yapılan doğalım yumurta doğallıktan yana olanların tercihi olmaktadır. Güvenle tüketilecek yumurta seçeneği olması sayesinde her yaşta tüketimi ile vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein değerlerini karşılayacak şekilde yüksek besin değerine sahip yumurta seçeneğidir.

Doğalım Yumurta Ambalajlama

Firmamız yapmış olduğu satışlarda doğalım yumurta satışı için 6’lı ve 15’lı ambalajlar içerisinde günlük olarak dağıtım işlemlerini yapmaktadır. Bu sayede hem lezzetli hem de sağlıklı seçimler yapmak isteyen müşterilerin taleplerine göre hazırlanan koliler ile dağıtım sürecine başlanmaktadır. Kolileme işleminde kaliteli malzemeler ile daha kaliteli taşıma işlemleri yapılacağı için seçimler bu yönde yapılmaktadır.

Geniş dağıtım ağımız ile doğal ve taze yumurta almak isteyen müşterilerimize tam zamanlı olarak yapılan dağıtım işlemleri ile geri dönüş yaparak sorun yaşanmadan yumurtaların teslimatını yapıyoruz. Uzman personelimiz bu alanda planlı olarak yumurtaların taşınması ve dağıtımı sürecinde gerekli itinayı göstererek sorunsuz olarak teslimat işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası