Yumurta Hakkında

Kaliteli Doğal Yumurta Satışı

Kaliteli Doğal Yumurta Satışı

Kaliteli Doğal Yumurta Satışı

Yumurta protein, vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan bir besin kaynağıdır. Bu nedenle günlük olarak yeterli sayıda tüketilmesi özellikle çocukların gelişiminde etkili olmaktadır. Doğal yumurta tüketimi bu aşamada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta olduğundan güvenilir yerlerden alınacak olan yumurtalar ile daha sağlıklı olunabilir.

Yumurta üretimi tamamen doğal olan ve serbest olarak hareket etmelerine imkan sağlayan alanlarda doğal yemler ile beslenmeleri sayesinde yapıldığı için doğal ve sağlıklı bir seçenek olmaktadır. Yeterli sayıda yapılan üretim ile her talebe en hızlı şekilde geri dönüş yapılarak sorunsuz teslimat işlemleri yapılmaktadır. Bu konuda uzman kadro ile yapılan çalışmalar sayesinde daha kaliteli sonuçlar alınmaktadır.

Doğalım Yumurta Sağlıklı Mıdır?

Doğal olarak üretimi yapılan doğalım yumurta sağlıklı ve güvenli bir seçenek olduğundan çocuklar içinde rahatlıkla tercih edilebilir. Doğadan toplanan yemler ile beslenen tavuklar için ek besin kullanılmadığı için tamamen doğal olarak üretim yapılmaktadır. Bu sayede hem lezzetli hem de kaliteli yumurta seçimi yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile yumurta sektöründe ihtiyaç duyduğunuz güvenilir hizmeti sizlere sunmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz ile her aşama itinalı olarak yürütülmektedir. Ambalajlama işlemlerinde 6’li ve 15’li olarak yapılan çalışmalar sayesinde günlük taze yumurta satışı ile her zaman kaliteli sonuçlar alınması için tercih edilen hizmet ile firmamız kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Doğalım Yumurtanın İçeriğinde Neler Var?

Doğal alanında sizlere ulaşan doğalım yumurta üretimi aşamasında kullanılan pul biber, kırmızı pul biber, mısır, soya gibi içerikler ile içeriği farklı olarak belirlenmektedir. Yumurtaların sarıları daha kırmızı olacağından doğal olduğunu bu şekilde de anlayabilirsiniz. Katkı maddesi olmadan beslenen tavuklar bu sayede daha kaliteli yumurta üretimi yaptığı için doğalım yumurta ortaya çıkmaktadır.

Firmamız bu sayede doğal yumurta talep eden müşterilerimize her zaman günlük dağıtımı ile hizmet vermektedir. Geniş dağıtım ağımız ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında doğal ve günlük yumurta taleplerine göre müşterilerimize tam zamanlı dönüşler yaparak ekibimiz ile en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası