Yumurta Hakkında

Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım İşlemleri

Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım İşlemleri

Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım İşlemleri

Doğal ve sağlıklı yumurta tüketmek isteyenlerin tercih edebileceği doğalım yumurta tavukların doğal ortamlarında yaşaması ve doğal yemler ile beslenmesi sayesinde elde edildiğinden daha yüksek besin değerine sahip olarak satışa sunulmaktadır. Bu sayede özellikle çocuklar için günlük tüketime uygun bir seçim olmaktadır.

Yumurta tüketimde özellikle doğal yumurtanın seçilmesi için Hedef yumurta firmamız bu alanda en iyi seçimleri yapmanız için hizmet vermektedir. Tam kapasite ile verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde yapacağınız taleplere göre taze ve günlük yumurta alımı yapabilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren firmamız bu alandaki taleplerinize en iyi şekilde geri dönüş yapmak adına çalışmaktadır.

Doğalım Yumurtanın İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Doğal ortamda yetişen tavuklardan elde edilen doğalım yumurta satış ve dağıtım öncesinde üretim aşamasında en doğal şekilde üretilmektedir. Özellikle tavukların beslenmesi için doğadan toplanan doğal yemler yumurtanın daha yüksek besin değerine ve lezzetli olmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle beslenme aşamasında verilen yemlerin içerisindeki besinler yumurtanın içeriğini oluşturmaktadır.

Pul biber, kırmızı pul biber, soya, mısır, gluten yumurtanın içerisinde bulunan besinleri oluşturmaktadır. Özellikle Kahramanmaraş'ta üretilen kırmızı pul biber yumurtanın sarısının daha kırmızı renge yakın olmasını sağlamaktadır. Bu sayede daha önce yediğiniz yumurtalardan farklı olarak unutamayacağınız bir lezzete sahiptir. Daha lezzetli olması sayesinde çocuklarınızın da severek tüketeceği bir seçim olacaktır.

Doğal Ve Güvenilir Yumurta Seçimi

Günümüzde artık her alanda farklı çeşit yumurta seçenekleri bulunduğundan özellikle alıcıların kafası bu konuda oldukça karışmış durumdadır. Bu noktada güvenilirliği seçimler yapmak ve doğal yumurta tüketmek için güvenilir hizmet veren yerlerden alım yapılması gerekir. Özellikle çocuk gelişimi açısından etkili olan yumurta için doğal yumurta seçimi yapılması gelişimlerine katkı sağlayacaktır.

Firmamız bu alanda sizleri doğalım yumurta ile tanıştırarak 6’li ve 15’li ambalajlarda satış yapmaktadır. Tamamen doğal olarak üretimi yapılan yumurtayı güvenle tüketeceğiniz için çocuklarınızın da gelişimine katkısını görebilirsiniz. Kaliteli ve kontrollü üretimi sayesinde doğal yemler ile beslenen tavukların serbest bir şekilde yaşaması ile üretilmesi daha kaliteli olmasını sağlamaktadır.  

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası