Yumurta Hakkında

Doğal Ve Güvenilir Yumurta Üretimi

Doğal Ve Güvenilir Yumurta Üretimi

Doğal Ve Güvenilir Yumurta Üretimi

Doğal yumurta tüketiminde firmamızın sizlere sunmuş olduğu doğalım yumurta güvenle tüketebileceğiniz bir seçenek olmaktadır. Tavukların doğal ortamlarda serbest bir şekilde dolaşması ve doğal yemler ile beslenmesi sayesinde üretimi yapılan yumurtaların besin değeri oldukça yüksektir. Bu yönü ile özellikle çocuklar için tercih edilecek bir seçenek olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

İçerik olarak yumurtalar pul biber, kırmızı pul biber, soya, mısır ve gluten ile oluştuğundan tüketimi sırasında bütün bu besinler vücuda geçmektedir. Ayrıca lezzet bakımından da damağınızda vazgeçemeyeceğiniz bir tat bıraktığından kaliteli bir seçim olmaktadır. Hedef yumurta olarak markanın satış ve dağıtım işlemleri ile sizlere ulaşmasını sağlamaktayız.

Doğalım Yumurta Ambalajlama

Yumurtanın dış kabuğu oldukça hassas olduğundan özellikle ambalajlama aşamasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bir maması doğalım yumurta satış ve dağıtım aşamalarında ambalajlama işlemle önem vermektedir. Kaliteli malzemelerle yapılan ambalajlama işlemi sayesinde taşıma sırasında oluşabilecek olan riskler en aza düşürülmektedir.

6’li ve 15’li olarak yapılan ambalajlama işlemi ile günlük olarak dağıtımı yapılan yumurtalar hazırlanmaktadır. Bu sayede daha kısa sürede gidileceği için taze ve sağlıklı tüketilmeli edilmektedir. Firmamız her aşamada olduğu gibi ambalajlama aşamasında da uzman personeli ile hizmet vermektedir. Bu sayede daha kaliteli ve güvenli işlem yapılması sağlanmaktadır.

Profesyonel Geniş Dağıtım Ağı

Hedef yumurta firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Satış ve dağıtımını yaptığımız doğalım yumurta üretimi sonrasında gerekli kontrolün sağlanması ile satış için hazırlanmaktadır. Gerçek doğal yumurta olarak üretimi yapılan markanın satışı günlük taze yumurtalar ile yapılmaktadır.

Yeterli sayıdaki ekibimiz ve araç kapasitemiz sayesinde yapılan taleplere göre planlı dağıtım işlemi yapılmaktadır. Bu sayede gecikme olmadan tam zamanında teslimat işlemi ile sorunsuz kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Her iki yakada da yaptığınız dağıtım için sizlerin talep ettiği tarih ve saatte teslimatın yapılması sağlanmış olunur. İşimizde her zaman müşteri memnuniyetimiz ön planda olduğundan her aşamada itinalı çalışma yapılmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası