Yumurta Hakkında

Doğal Yumurtanın Farkı Nedir?

Doğal Yumurtanın Farkı Nedir?

Doğal Yumurtanın Farkı Nedir?

Doğal yumurta tüketmek isteyenlerin tercihi olan doğalım yumurta diğer seçeneklere göre neden farklıdır ve ne farkı vardır? Diye merak edenler için hem lezzet hem de kalite farkı olduğu söylenebilir. Serbest alanlarda yetişen ve yaşayan tavukların toplanan doğal yemler ile beslenmesi sağlanır. Katkı maddesi katılmayan yemler yumurtanın daha lezzetli olmasına etki eder.

Yumurtanın içerisinde mısır, gluten, pul biber, soya bulunması farklı olmasını sağlamaktadır. Bu yönü ile de diğer yumurtalara oranla daha kaliteli bir seçenek olması güvenle tüketilmesini sağlamaktadır. Doğal olarak üretimi yapılan yumurta çocukların gelişimlerinde etkili olduğundan tüketimi ile istediğiniz gibi kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Bu nedenle düzenli tüketilmesi geren bir seçenek olarak düşünülebilir.

Doğalım Yumurta Satış Ve Dağıtım İşlemleri

Günlük yapılan üretim sayesinde firmamız İstanbul’un her ilçesine aynı şekilde taze ve doğal yumurta satışı yapmaktadır. Gerekli kontrollerden geçmiş olan yumurtaların yükse besin değerine sahip olması günlük tüketimi ile vücudun ihtiyacı olanları karşılaması konusunda etkili bir seçim olmaktadır.

Özellikle doğalım yumurta satış ve dağıtım hizmetlerde firmamız yaptığı çalışmalar ile müşterilerin daha kaliteli sonuçlar almasına yardımcı olmaktadır. Yeterli sayıdaki üretim ile taleplere en hızlı şekilde geri dönüş yapılmaktadır. Bu konuda ekibimiz profesyonel olduğundan sorunsuz olarak bu süreç aynı şekilde ilerlemekte ve müşterilerin taleplerine göre hareket edilmektedir.

Doğalım Yumurta Kalitesi

Kaliteli seçimler yapılması özellikle güvenle tüketilmesi için doğal yumurta da önemlidir. Doğalım yumurta vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein değerlerini karşılayacak şekilde yüksek besin değerine sahip yumurta seçeneğidir. 6’lı ve 15’lı ambalajlar içerisinde günlük olarak dağıtım işlemlerini yapmaktadır. Bu sayede her gün taze olarak tüketimi mümkün olmaktadır.

Tavukların beslenmesinde farklı yemler ve içerikler kullanıldığı için lezzet bakımında normal yumurtalara göre daha farklıdır. Ağzınızda kalacak tadı ile vazgeçemeyeceğiniz bir seçenek olacaktır. Besleyici etkisi de bu alanda gelişim ve sağlıklı yaşam için ihtiyacınız olanları sağlaması konusunda etkili olmaktadır. Sağlıklı ve doğal bir yumurta seçeneği olduğundan güvenle tüketimi sağlanan doğalım yumurta satışı yapılmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası