Yumurta Hakkında

Kaliteli Organik Yumurta Satışları

Kaliteli Organik Yumurta Satışları

Kaliteli Organik Yumurta Satışları

Organik yumurta günümüzde özellikle dikkat edilmesi gereken seçimler arasında yer almaktadır. Güvenilir satış noktalarından tercih edilmesi tüketimi sırasında sorun yaşanmadan kaliteli ve sağlıklı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle küçük çocukların beslenmesinde öncelikle güvenilir organik yumurta alınması ve tüketilmesi için güvenilir alanlardan alım yapılması gerekir.

Flotty markası bu alanda tercih edeceğiniz ve güvenle tüketeceğiniz bir seçenek olarak üretildiği için firmamız organik yumurta satışlarında markayı tercih etmektedir. Özgür olan tavukların mutlu bir şekilde horozlar ile aynı ortamda bulunması sayesinde üretimi yapılan flotty organik yumurta bebek ve hamileler içinde uygun bir seçenek olmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Ambalajlama İşlemleri

Yumurta satışlarımızda firmamız İstanbul'un her iki yakasında da hizmet vermektedir. 4’lu ve 8’li olarak ambalajlama işlemi yapılan flotty organik yumurta bu sayede günlük olarak müşteriye ulaştırılmaktadır. Taze ve kaliteli seçimler yapmak isteyenler için doğal olarak üretimi yapılan yumurtaların uzman personel tarafından uygun şekilde ambalajlanması ile dağıtımı yapılmaktadır.

Ambalajlama aşaması özellikle yumurtaların güvenle ve sorunsuz olarak taşınması için önemlidir. Bu konuda yapılacak olan işlemlerde kullanılan kaliteli malzemeler özellikle dağıtım aşamasında yumurtaların zarar görmeden adreslere teslim edilmesine etkisi bulunduğundan firmamız bu işlemleri en iyi şekilde yapmaktadır. Günlük dağıtım planına göre yeterli sayıda yumurtanın hazırlanması ile dağıtım işlemleri yapılmaktadır.

Bebekler İçin Flotty Organik Yumurta

Bebeklerin ilk altı ayın sonunda yumurta tüketimine başlanması ve ek gıda alması durumunda yapılacak olan seçimlerin kaliteli ve doğal olması önemlidir. Flotty organik yumurta satışı ile bebekler için uygun olan doğal yumurtanın tedarik edilmesi sağlanmış olunur. Besin değeri yüksek olan yumurtaların üretiminde tavuklara doğal yemler verildiği ve hayvansal içerik bulunmadığından güvenle tercih edilmektedir.

Bebeklerin yumurtanın içerisinde bulunan vitamin, mineral ve proteinler ile daha sağlıklı olması sağlandığından ilk tüketime başlanan gıdalar arasında yumurtada yer almaktadır. Ancak seçimlerde doğal tercihlerin yapılması bu konuda daha etkili ve kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle firmamız güvenilir hizmeti ile sizlere bu konuda en iyi seçeneği sunmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası