Yumurta Hakkında

Organik Yumurtada Marka Seçimi

Organik Yumurtada Marka Seçimi

Organik Yumurtada Marka Seçimi

Organik yumurtada en kaliteli seçenek olan flotty organik yumurta yüksek besin değeri ile her yaştaki tüketim için uygundur. Özel olarak yapılan üretimi sayesinde kalitesi ile aradığınız yumurta seçeneğini bulmanıza yardımcı olmaktadır. Oluşturulmuş olan doğal ortamında free range yöntemi ile yetişen tavuklar horozlar ile aynı alanda bulundukları ile her yumurta hem doğal hem de horozlu olduğu için daha kaliteli olmaktadır.

Tavukların beslenmesinde özellikle doğal yemler kullanıldığı için bu konuda sorun oluşturacak durumlar söz konusu değildir. Ayrıca hayvansal içerikli yemlere hiçbir aşamada yer verilmediğinden güvenilir bir seçenek olarak bebek ve hamileler içinde tercih edilmektedir.

Flotty Organik Yumurtada Güvenilir Seçim

Hedef yumurta olarak bu sektöre adım attığımız ilk günden itibaren çizmiş olduğumuz yolda emin adımlarla ilerlerken önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmaktadır. Özellikle ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden her zaman daha iyisini sunmak adına flotty organik yumurta satışı ile müşterilerimize aradıkları kaliteli ve güvenli seçeneği en iyi koşullardan sunuyoruz.

Yüksek kalitesi sayesinde her zaman tercih edeceğiniz yumurta seçeneklerimiz arasında flotty organik yumurta için 4’lü ve 8’li ambalaj seçeneklerimiz ile satış yapıyoruz. Günlük ve taze dağıtım işlemleri ile her zaman teslim alacağınız yumurtaların yüksek besin değerine ve kaliteli sonuçlara yardımcı olması için çalışmaktayız. Bu durumda yapacağınız talepler ile daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Tam Zamanında Günlük Dağıtım

Organik yumurta doğal olmasının yanı sıra taze olarak tüketilmesi gerekir. Bu nedenle firmamız bu alanda tam zamanlı olarak yapmış olduğu dağıtımları ile her müşterinin talep ettiği günde hizmet almasını sağlamaktadır. Organik yumurta satışlarımızda müşterilerimizin talep ettiği sayıda yumurta günlük dağıtım ile adreslerin ulaştırılır.

Günlük geniş dağıtım ağımız ile İstanbul’un her yerine hizmetimiz bulunmaktadır. Yapacağımız işlemlerde özellikle yeterli sayıdaki ekibimiz ile flotty organik yumurta taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapılmasını sağlıyoruz. Mağdur etmemek adına firmamız ile çalışan bütün müşterilerimiz için alanında uzman olan kadromuz ve yeterli sayıdaki aracımız ile planlı olarak dağıtım işlemlerini günlük işlemler ile yürütmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası